“Надя – супер”: екс-віагра Мейхер показала своє нове фото практично без макіяжу

Author name 27 December 2021 в 09:12

Поділитися статтею

Співачка Надія Мейхер-Грановська, яка раніше виступала у колективі Віа Гра, а тепер практикує сольний спів, порадувала фанатів новим фото.

Мейхер – досить відкрита особистість. Вона відкрито ділиться зі своїми шанувальниками якимись творчими досягненнями, розповідає про своє повсякденне життя, радує багатьма проектами та зйомками бекстейджу. Проте єдина тема, яка для неї під табу – це сім’я. Сім’я для Надії Мейхер – це святиня і предмет публічності.

На решту тем вона говорить відверто і спокійно. Наприклад, з радістю ділиться зі всіма шанувальниками своїми секретами краси. Адже, дивлячись на фото Надії, наприклад, 15 років тому, важко сказати, що вона змінилася. Складається враження, що вона винайшла якийсь спосіб обдурити час.

Нещодавно екс-учасниця українського гурту “ВІА Гра” Надія Мейхер опублікувала в Інстаграм свій новий знімок, де вона позує з розпущеним волоссям і практично без макіяжу на обличчі.

Знімок вона підписала коротко: “Канікули… Бажаю вам вдалих свят”.

Шанувальники в коментарях написали, що 39-річна співачка виглядає просто надзвичайно. І побажали їй добре відпочити під час цих новорічних свят.

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею