(Фото) Новий імідж Каті Осадчої у відпустці в Таїланді захопив її шанувальників!

Author name 12 January 2022 в 16:01

Поділитися статтею

Катя Осадча
Катя Осадча

Коли Катя Осадча розмістила на своїй сторінці в інстаграм фото, де вона в шортах і топіці, то видно, що у неї чудова постать, якою Катя Осадча може пишатися.

Коли люди збираються у відпустку, то беруть із собою різні речі та предмети. Залежно від того, куди людина їде, вона пакує валізу або валізи. Звичайно, має велике значення кількість членів сім’ї.

Так, наприклад, нещодавно Камалія їздила відпочивати з сім’єю в Лапландію, то як вона сама розповіла на своїй сторінці в інстаграм, у неї були речі в семи валізах. Щоправда, перед від’їздом з готелю, Камалія не змогла вибратися з апартаментів, тому що всі двері були заблоковані та персонал не відповідав на її телефонні дзвінки. Тому їй із сім’єю довелося вибиратися з готелю через вікно, благо воно було на першому поверсі. До того ж після того, як вони приземлилися в Києві, то з семи валіз тільки дві були в нормальному стані. Інші тріснуті, з відірваними ручками тощо.

Катя Осадча разом із сім’єю відпочиває в Таїланді та, напевно, з нею такі пригоди ще не відбувалися. Вона задоволена, купається в теплому морі та радіє життю. Як написала сама Катя Осадча, якщо ви взяли із собою дітей, то це чудово, але й зайвих кілограмів до своєї фігури ви не наберете. Вони просто вам не дозволять це зробити, ви завжди будете в русі з дітьми.
Це теж плюс, коли ви відпочиваєте з дітьми, адже кожна зірка хоче виглядати стрункою та обов’язково з осиною талією.

Коли Катя Осадча розмістила на своїй сторінці в інстаграм фото, де вона в шортах і топіці, то видно, що у неї чудова постать, якою Катя Осадча може пишатися.

https://www.instagram.com/p/CYn6j1fhVB0/

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею