Три довгоногі напіводягні красуні: Полякова показала дочок на відпочинку

Author name 13 January 2022 в 17:01

Поделитесь этой статьей

Ольга Полякова вирушила на відпочинок зі своєю родиною. Поїздки до якихось туристичних країн — це вже традиція у зимову пору року, оскільки туди співачка летить разом із сім’єю після Нового року.

Оля Полякова виклала добірку гарячих літніх фото зі своїми доньками. На знімку Оля позує у білому пляжному костюмі. Костюм складається з топу білого кольору, на якому посередині шнурок для затягування. Спідниця в нахльост трохи нижче коліна. Волосся у неї розпущене, а в обличчя немає макіяжу, очі закривають величезні сонцезахисні окуляри.

Поруч із Поляковою її дочка Маша. Слід зазначити, що мама виглядає настільки молодо, що вони виглядають як сестри-близнята. Маша Полякова також позує у білому пляжному вбранні – напівпрозорому сарафані для коротких бретелів.

Молодша сестра-бандитка Аліса залізла на дерево. На ній одягнені чорні короткі велосипеди та чорна футболка з білими ромашками. У всіх дівчат на фото розпущене волосся — мабуть, воно недавно купалося в океані, і ще не висушило волосся.

“Мої кохані ! Донька -комплімент Бога жінці!!! Спасибі!)) з днем доньки кохані наші дівчинки! Будьте здорові та щасливі!”, – написала красуня Оля Полякова в описі до сімейної фотографії.

https://www.instagram.com/p/CYpGi1zKfAR/

Ось що пишуть у коментарях:

  • Мої Валерчики улюблені, – пише модель Даша Астаф’єва
  • Молодша красуня буде
  • У Валери модельна зовнішність
  • Яка Аліса у вас суперова дівчина
  • А мені молодша більше подобається
  • Така різна зовнішність, так і скажеш, що рідні сестри, красуні

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей