Що подарував Олі Поляковій чоловік на 38-річчя: це був довгоочікуваний подарунок!

Author name 8 February 2022 в 12:02

Поділитися статтею

Оля Полякова з чоловіком Вадимом
Оля Полякова з чоловіком Вадимом

Чоловік подарував їй на день народження валізу від дорогого бренду. Швидше за все, цей виріб французького бренду Louis Vuitton. Це дуже якісна річ із натуральних матеріалів.

Оля Полякова є успішною українською співачкою. Має пристойні гонорари за концерти, різні шоу та передачі. Додатково вона надає інтерв’ю. Оля Полякова практично нічого не потребує і може дозволити собі багато чого. Однак вона жінка і як усі жінки любить, щоб їй дарували подарунки та звертали увагу.

17 січня 2022 року в Олі Полякової був день народження. Був замовлений ресторан у Києві. І там у них із чоловіком та зірковими друзями була шикарна вечірка. Одним із подарунків її чоловіка на день народження Олі Полякової стало те, що чоловік сплатив вечірку. І Оля Полякова дуже цим подарунком задоволена.

Також чоловік подарував їй на день народження валізу від дорогого бренду. Швидше за все, цей виріб французького бренду Louis Vuitton. Це дуже якісна річ із натуральних матеріалів. Такі валізи мають величезний попит серед зірок. Хоча Оля Полякова сказала, що це не натяк, щоб вона зібрала речі, поклала у валізау – подарунок та пішла з його життя.

Як правило, подружжя відзначає за кордоном, на березі теплого океану. Але у 2022 році Оля Полякова була дуже завантажена роботою і тому їм не вдалося поїхати на відпочинок у день народження. І лише зараз Оля Полякова вирушила у теплі краї на Шрі-Ланку. Там вони розслабляться і відпочиватимуть від повсякденних турбот та роботи.

А як вам подарунки від чоловіка Олі Полякової?

Оля Полякова із сім’єю

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею