(Фото) Леся Нікітюк у Таїланді у “золотому” купальнику захопила шанувальників: довго не дивіться – побережіть очі!

Author name 9 February 2022 в 14:02

Поділитися статтею

Леся Нікітюк
Леся Нікітюк

Потрібно, щоб поряд на фото був напис: “Довго не дивитись – побережіть очі”. Хоча, як казав один поціновувач прекрасної статі: “Очі залишаються завжди молодими, в якому б віці ви не знаходилися!)”. Фото на весь зріст – дивіться нижче.

Представники шоубізнесу можуть порадувати своїх шанувальників та “завести” їх своїм виглядом чи вбранням. У цьому вони майстри. Значна частина людей, які мають кумири з нетерпінням чекають чергових фотографій або відео зірок.

Спробуйте тільки не розмістити чергове фото наступного дня і всі шанувальники в соцмережах з’ясовують та переписуються – куди поділася їхня зірка! Можливо, вона захворіла або знайшла собі нового залицяльника і не змогла порадувати їх новими фотографіями. Найголовніше, щоб зберігалася інтрига. Це тримає в напрузі та не дає слабшати до кумира. І це розуміють обидві сторони: шанувальники та зірки.

Нещодавно Леся Нікітюк розмістила на своїй сторінці в інстаграмі чергову фотографію зі свого відпочинку з Таїланду. Прекрасний вид, чарівна природа. І не менш прекрасна та чарівна Леся Нікітюк на тлі цієї природи. Леся Нікітюк на фото одягнена у купальник кольору золота. І з першого погляду навіть не знаєш, що блищить сильніше: Сонце чи Леся Нікітюк у своєму екзотичному купальнику!

Прекрасний вибір та відмінна фігура у Лесі. Тільки потрібно, щоб поряд на фото був напис: “Довго не дивитись – побережіть очі”. Хоча, як казав один поціновувач прекрасної статі: “Очі залишаються завжди молодими, в якому б віці ви не знаходилися!)”.

А як вам купальник Лесі Нікітюк та й сама Леся?

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею