(Фото) Надя Дорофєєва похвалилася нижньою прозорою білизною: поповнення гардеробу

Author name 10 Лютого 2022 в 13:02

Поділитися статтею

Надя Дорофєєва
Надя Дорофєєва

Цього разу Дорофєєва похвалилася якими новими обновками поповнила свій гардероб. Виявилося, що Надя купила собі прозору білизну відомого бренду.

Представникам шоу-бізнесу потрібно презентабельно виглядати. За ними стежать не тільки засоби масової інформації, а й їхні шанувальники, які швидко реагують на всі зміни у зовнішності їхніх кумирів. Тому зірки купують собі нові вбрання і намагаються виглядати чудово. Імідж – це найголовніше!

У гардеробі Дорофєєвої з’явилася прозора білизна: “Я побувала сьогодні в раю…”
Надя Дорофєєва, яка є успішною українською співачкою, не перестає дивувати фоловерів провокаційними знімками. Незважаючи на те, що зірка активно займається творчістю, а зараз ще є тренером “Голосу країни”, артистка не забуває про Інстаграм. Цього разу Дорофєєва похвалилася якими новими обновками поповнила свій гардероб.

Виявилося, що Надя купила собі прозору білизну відомого бренду.
“Я побувала сьогодні в раю. Ох, що ти робиш зі мною?” – написала на кадрах.

Нова прозора білизна Наді Дорофєєвої

А ще на одному сторісі, зірка танцює з іншими красунями, підігріваючи інтерес до своєї нової пісні “Різнобарвна”, яку збирається скоро презентувати.
“І ніхто не винен, що втрачали ми контроль. Все одно, що кажуть разносветная…”, – написала рядки зі своєї нової пісні Дорофєєва.
“Хлопці, ну ви даєте. Я виклала тільки шматочок різноколірний, а вам так залетіло”.

До речі, ще одне тату зі словом раноцвітна, Надя зробила собі на нозі.
Зіркова пара шоубізнесу Надя Дорофєєва та Володимир Дантес разом уже понад 10 років, хоча офіційно одружилися лише у 2015 році.

Щоденна трансляція відеозвітів у соціальних мережах зі своїх тусовок з друзями та буденні дні в домашній обстановці, розбурхує уяву яскравими луками та сімейною ідилією.

А як ви оцінюєте нову прозору білизну Наді Дорофєєвої, сподобалося?

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Тіна Кароль – українська наступниця Алли Пугачової

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею