(Фото) Ольга Сумська показала рідкісне фото 1977 року із сестрою Наталією

Author name 11 February 2022 в 12:02

Поделитесь этой статьей

Ольга Сумська та її сестра Наталія
Ольга Сумська та її сестра Наталія

Раніше Наталя у засобах масової інформації говорила, що дізнається про сестру лише із соціальних мереж. Сама Наталя не любить розміщувати інформацію та особливо фотографії про себе у соцмережах.

Багато шанувальників Ольги Сумської, та й просто звичайних людей цікавить як спілкуються між собою сестри Ольга та Наталя.

Ольга Сумська часто ділиться своїми архівними фотографіями із сімейного альбому. Так нещодавно артистка розмістила у соціальних мережах рідкісне фото зі своєю сестрою Наталею. Довгий час Ольга Сумська не публікувала фотографії зі своєю сестрою.

Річ у тому, що в засобах масової інформації мусуються різні чутки про непрості стосунки Ольги Сумської з сестрою Наталією. Проте сама Ольга Сумська все заперечує та констатує, що вони із сестрою продовжують спілкуватися. Тому на підтвердження цього Ольга Сумська знайшла у сімейному альбомі раритетне фото, де вони у далекому 1977 році разом із Наталею. І цю фотографію вона розмістила на своїй сторінці інстаграм. На цій фотографії Ользі Сумській 11 років, а її сестрі 21 рік.

Сестри: Ольга Сумська та Наталія

Для інформації: раніше Наталя у засобах масової інформації говорила, що дізнається про сестру лише із соціальних мереж. Сама Наталя не любить розміщувати інформацію та особливо фотографії про себе у соцмережах. Наталя критично ставиться до виставляння Ольгою напоказ її – Ольги життя.

Наталія вважається більш закритою і не любить афішувати своє життя у засобах масової інформації, як це робить Ольга Сумська.
Раніше Ольга Сумська розповіла у засобах масової інформації про свої стосунки з донькою, яка проживає в Російській Федерації.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей