(Відео) Масовий вступ українських артистів до лав ЗСУ: всі готові до опору!

Author name 16 Лютого 2022 в 16:02

Поділитися статтею

Тарас Тополя
Тарас Тополя

Інші музиканти та артисти підтримали цю ініціативу. Так Тарас Тополя, який є лідером гурту “Антитела”, приєднався до нього.

Народ України, зокрема й представники шоу-бізнесу, не панікують з приводу подальшої агресивної політики Російської Федерації. Зірки разом із народом і доводять щодня свою відданість Батьківщині.
Деякі представники шоу-бізнесу вступають до лав територіальної оборони ЗСУ.

Так буквально нещодавно про це заявив Олександр Положиський, який є колишнім лідером гурту “Тартак”.
Він хотів десять днів тому вступити до ЗСУ, проте через хворобу не зміг це зробити. Тепер у нього підписано контракт із Збройними силами України.

Інші музиканти та артисти підтримали цю ініціативу. Так Тарас Тополя, який є лідером гурту “Антитела”, приєднався до нього. Про це Тарас Тополь написав на своїй сторінці в інстаграм.

Тарас Тополя

Таким чином артисти, зірки та взагалі представники шоу-бізнесу дають відповідь на передбачуваний наступ Росії до України. Не треба піддаватися паніці, — кажуть артисти. За словами Тараса Тополі, жителі нашої країни не бояться стати на захист України, де б вони не були. І це не залежить від їхньої професії, віку та місця проживання.

View this post on Instagram

A post shared by Taras Topolia (@tarastopolia)

Вже восьмий рік мета України – це світ. Нам війна не потрібна, але якщо до нас з мечем прийде, той від меча і загине! Україна дасть рішучу відсіч будь-якому агресору, який зазіхне на її територію.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Тіна Кароль – українська наступниця Алли Пугачової

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею