(Відео) Звернення Олега Винника звернувся до російських матерей: “Приберіть своїх синів”

Author name 4 March 2022 в 11:03

Поделитесь этой статьей

Олег Винник закликає матерів не заплющувати очі на те, що відбувається в Україні, зайти у світову мережу та на власні очі побачити, який жах твориться на українській землі.

З кожним днем ​​все більше відомих людей в Україні та у всьому світі перестають мовчати про агресію Росії. Вони масово записують проникливі відео, в яких закликають росіян та білорусів припинити кровопролиття в Україні.

Мовчати про вторгнення Російської Федерації більше не можна. Українські зірки не бояться гучних заяв, у яких звучать сильні та жорсткі слова. Наприклад, пародист Андрій Данилко не посоромився в прямому ефірі назвати російського пропагандиста Соловйова “каструлею” та “карлицею”.

Численні шанувальники популярного українського співака Олега Винника з нетерпінням чекали на його реакцію, бо кілька днів від нього не було жодних повідомлень.
Нарешті, у соціальній мережі Олег показав відео зі зверненням до російських матерів, сини яких прийшли знищувати українців.
Емоції переповнюють співака, він питає жінок Росії, як вони могли пустити своїх дітей убивати мирних людей, знищувати націю?
Вони народили своїх хлопців, які зараз гинуть на наших чорноземах і тисячі беруться в полон. Воїни дзвонять матусям із проханням забрати їх.

Олег зазначає, що саме російські матері зможуть забрати синів із нашої країни. Співак жорстко інформує, що російські воїни хочуть жерти, у результаті грабують мирне населення та вбивають за шматок хліба.
Виконавець закликає матерів не заплющувати очі на те, що відбувається в Україні, зайти у світову мережу і на власні очі побачити, який жах твориться на українській землі.

Українців не вбити! Ми сильні! З нами Бог! – каже Винник.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей