42-річна Маша Єфросініна відверто розповіла про кризу у відносинах із чоловіком: “Кожен по-різному переживав”

Author name 6 Травня 2022 в 18:05

Поділитися статтею

Маша Єфросиніна: "Важлива і повага до почуттів партнера"
Маша Єфросиніна: "Важлива і повага до почуттів партнера"

Події, що відбулися в Україні після 24 лютого 2022 року, перевернули розуміння всього людства про росію та її політику щодо нашої Батьківщини.

Весь світ побачив, що сьогодні являє собою російська федерація і що вона творить в Україні. Внаслідок цих подій багато сімей були змушені переїхати в безпечніші місця до Західної України або навіть до Європи. Деякі виїхали до Ізраїлю та США. Представники шоубізнесу також вивезли свої сім’ї якомога далі від небезпечного місця. А чоловіки повернулися і вступили до лав ЗСУ, тероборони чи стали волонтерами. Частину зірок почали їздити Україною та давати концерти, які підтримували моральний дух захисників. Маша Єфросініна розповіла, що наприкінці березня 2022 року їм довелося з дітьми покинути Україну, і вони поїхали за кордон, а її чоловік залишився на Батьківщині.

Маша Єфросініна та її чоловік Тимур по-різному зреагували на події в Україні

Маша Єфросініна констатує, що вперше за 20 років вони з чоловіком Тимуром не відзначили разом річницю знайомства. І це криза у відносинах, як вважає Маша Єфросініна. Хоча дуже часто зв’язується з чоловіком. Тимур їй дає поради, що хоч він і не поруч із нею, то дружині треба бути все одно красивою та жіночною. І треба забути образи, які у них були раніше. А сварки та образи бувають практично у кожної сім’ї. Річ у тому, що Маша Єфросініна та її чоловік Тимур по-різному зреагували на події в Україні, що сталися після 24 лютого 2022 року. Як сказала Маша Єфросініна: “Ми не сходилися ні в чому, кожен по-різному переживав”. Вони сперечалися постійно, а зараз, коли Маша Єфросініна з чоловіком знаходяться на відстані, то їй дуже боляче. Маша Єфросініна згадує, що перед тим, як поїхати за кордон, у Львові вони лаялися з чоловіком і щоб не чули діти, то виходили на вулицю. А зараз вона шкодує про це. Все пізнається у біді та на відстані. Як потім сказала Маша Єфросініна: “Важлива і повага до почуттів партнера. Ти так реагуєш, я так… Так, як я хочу, не буде. Ніхто нічого нікому не винний”.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею