37-річна Тіна Кароль здивувала публіку зовнішнім виглядом: помітно схудла і наважилася на уколи краси

Поделитесь этой статьей

Тіна Кароль — відома українська співачка, яка завжди вирізнялася елегантністю, жіночністю та природною красою. Наразі співачці 37 років і, схоже, вона зважилася на перші уколи краси, щоб довше зберегти молодість та свою привабливість.

Тіна Кароль тричі отримувала звання найкрасивішої жінки України за версією журналу VIVA. Це не дивно, адже артистка має неймовірну жіночність, елегантність і природну красу. Червона помада, розкішні локони і карколомні сукні – все це створює образ Тіни Кароль.

Тіна Кароль
37-річна Тіна Кароль здивувала публіку зовнішнім виглядом

Проте війна в Україні, яка розпочалася понад 5 місяців тому, вплинула на зовнішність усіх українців, у тому числі й відомих. Постійний страх і стрес забирають життєву силу та красу. Багато хто за ці 5 місяців постарів років на 10. Винятком не стала і Тіна Кароль. На останніх фотографіях Тіни Кароль помітно, що вона дуже змінилася. Співачка помітно схудла і в неї змінилися риси обличчя.

На цьому наголосили і шанувальники, висловивши свою думку в коментарях під фото. Дехто припустив, що співачка почала колоти уколи краси, тому її обличчя так змінилося, інші впевнені, що співачка просто схудла і через це змінилося і її обличчя.

До речі, від початку повномасштабної війни в Україні Тіна Кароль робила все, щоб допомогти рідній країні. Співачка організовувала мітинги у Польщі для підтримки України, перебувала у волонтерському штабі та допомагала українським біженцям. Разом із нею волонтерів і її син Веніамін. Через деякий час Кароль почала давати благодійні концерти та збирати гроші для ЗСУ та допомогу українцям, які постраждали через війну.

Нагадаємо, нещодавно Тіна Кароль похвалилася успіхами свого сина Веніаміна. Артистка показала атестат Вені, у якому були лише високі оцінки. Син Кароль навчається у престижній лондонській школі Repton Preparatory School.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей