Хто насправді матір єдиного сина Олега Винника: ця жінка завжди була з ним пліч-о-пліч (ФОТО)

Author name 11 Серпня 2022 в 08:08

Поділитися статтею

Відомий український співак Олег Винник довгі роки примудряється уникати питань особистого життя з боку журналістів. Але є факти, які хоч офіційно не підтверджені, проте вважаються істиною.

Ще до підкорення української сцени Олег Винник довгі роки жив у Німеччині, де у нього народився син. Хлопчика назвали Юліаном. Зараз це вже доросла молода людина, яка вирішила пов’язати своє життя з великим спортом — хлопець професійно займається плаванням і виступає за один із Берлінських спортклубів.

Син Олега Винника займається плаванням
Хто насправді матір єдиного сина Олега Винника

Співак життя сина не коментує і навіть приховує особистість його матері. Втім, неофіційно ім’я цієї жінки вже давно розкрите, а вовчиці добре знають її.

Як виглядає дружина Олега Винника, яка народила йому сина

Олег Винник давно має стосунки зі своєю бек — вокалісткою Таюне. Вона не просто його пасія, а законна дружина, і вже багато років. Саме Таюне є матір’ю єдиного сина Винника Юліана.

Хлопчик у пари народився у період творчості Олега, коли він здобув популярність у Європі, виконуючи головні ролі популярних мюзиклах.

Нагадаємо, до Німеччини Олег Винник поїхав незабаром після закінчення музичного училища, щоб заробити грошей на лікування матері. На той момент співак вже був одружений з Таїсією Сваткою, яка згодом стала Таюне. Майбутні чоловік та дружина познайомилися студентами.

Олег Винник та Таюне
Хто насправді матір єдиного сина Олега Винника

У європейській країні талановитому українцеві вдалося досягти успіху, завдяки чому з’явилася можливість перевезти ближче до себе кохану дружину. Пізніше Таюне знову поїхала за коханим уже назад до України, коли він вирішив розвивати кар’єру на українській сцені.

З початком повномасштабної війни в Україні Олег та Таюне знову виїхали до Німеччини. Виявилося, що на це була вагома причина — проблеми зі здоров’ям у артиста. Їх він виправляє в Берліні, паралельно закуповуючи автомобілі для армії.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею