Як виглядають перші дружини Юрія Горбунова, Потапа, Дана Балана та інших зірок (Фото)

Author name 12 Серпня 2022 в 15:08

Поділитися статтею

Не всім вдається знайти сімейне щастя з першого разу. Знаменитості не виняток. Дізнайтеся, як виглядали перші дружини Потапа, Горбунова, Дана Балана та Сергія Притули.

Перша дружина Юрія Горбунова

Зараз Юрій Горбунов щасливий у шлюбі із відомою телеведучою Катею Осадчою. Мало хто знає, що до Каті телеведучий був одружений з іншою жінкою цілих 20 років.

Першою дружиною Горбунова стала жінка на ім’я Людмила, яка була старша за Юрія на 10 років. Вони познайомились у театрі міста Івано-Франківськ. Людмила на той момент була одружена і виховувала доньку. Однак це не завадило почуттям, що спалахнули між колегами. Людмила кинула заради Юрія чоловіка та переїхала з ним та донькою з Івано-Франківська до Києва, де Горбунов розпочав свою кар’єру на телебаченні. Розійшлося подружжя у 2015 році. Причиною розлучення стала інша жінка, а саме Катя Осадча, з якою Горбунов одружився вже через рік після розлучення. У шлюбі з Людмилою у Горбунова дітей не було.

Як виглядає перша дружина Горбунова
Як виглядає перша дружина Горбунова

Перша дружина Потапа

Вперше відомий репер Потап одружився у досить юному віці – у 19 років. Його обраницею стала колишня дружина його друга Ірина Горова. З Іриною Потап прожив у шлюбі 15 років. Вони збудували спільний бізнес із продюсування молодих зірок, а також у них є спільний син Андрій. Розлучилося подружжя у 2014 році через нову пасію Потапа, яка незабаром стала його дружиною – Настю Каменських.

Як виглядає перша дружина Потапа
Як виглядає перша дружина Потапа

Перша дружина Дана Балана

Дан Балан – відомий молдавський мачо та ловелас. Не багато хто знає, що артист був одружений і має сина. Колишньою дружиною Дана є модель Елла Крупеніна. У шлюбі у них народився син Алан. Подружжя розійшлося вже через 5 років після весілля. Причину розлучення вони замовчують.

Як виглядає перша дружина Дана Балана
Як виглядає перша дружина Дана Балана

Перша дружина Сергія Притули

Відомий український актор та телеведучий Сергій Притула був одружений двічі. Першою дружиною Сергія стала Юлія Андрійчук. У шлюбі у них народився син Дмитро, проте через 6 років спільного життя їхній шлюб розпався. За словами Притули, їхнє розлучення відбулося за взаємною згодою і стало завершенням нескінченних сварок та конфліктів.

Як виглядає перша дружина Сергія Притули
Як виглядає перша дружина Сергія Притули

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею