14-річна донька Кошового з “Квартал 95” кардинально змінила зовнішність: з дівчинки перетворилася на жінку

Author name 24 Серпня 2022 в 13:08

Поділитися статтею

14-річна дочка коміка Євгена Кошового Варвара вже відома у шоу-бізнесі персона. Дівчинка росте дуже талановитою і багатогранною особистістю і виглядає старшою за свої роки.

Варя Кошова сяє на телеекранах з раннього дитинства. Дівчинка знялася не в одному телешоу та навіть у фільмі. У віці 8 років дочка “лисого з Кварталу” з’явилася на гумористичному шоу “Розсміши коміка”, де їй вдалося виграти головний приз у розмірі 200 тисяч гривень.

Окрім акторського таланту Варя має гарні вокальні дані. Дівчинка двічі брала участь у програмі “Голос. Діти”, де їй вдалося дійти до фіналу. Також донька Кошового засвітилася у програмі “Ліга сміху” та отримала одну з головних ролей у серіалі “Батько рулить”.

Як виглядає дочка Євгена Кошового
Як виглядає дочка Євгена Кошового

Варвара Кошова у свої 14 років має чимало шанувальників. За життя дочки Кошового її шанувальники стежать у соціальних мережах.

Нещодавно Варя вразила публіку, кардинально змінивши свій імідж. Дівчина позбулася довгого волосся і зробила модне каре. Більше того, Варя Кошова пофарбувала волосся зі світлого в темно-каштанове.

14-річна донька Кошового з "Квартал 95" кардинально змінила зовнішність
14-річна донька Кошового з “Квартал 95” кардинально змінила зовнішність

Відео свого перетворення дівчина опублікувала в Інстаграм-сториз. У ролику Варя з’явилася не лише з новою зачіскою, а й з яскравим і навіть зухвалим макіяжем.

Варто зазначити, що з новим іміджем дочка Кошового стала виглядати набагато старшою за свій реальний вік. Більше того, Варя має модельний зріст та яскраву зовнішність. Ймовірно, у майбутньому на дівчину чекає успішна кар’єра в шоу-бізнесі.

Нагадаємо, нещодавно Варя Кошова в інтерв’ю зізналася, що вона мріє покинути школу. Справа в тому, що дівчинку недолюблюють однокласники і часто її ображають. За словами Варі, це все через те, що вона неодноразово знімалася у різних телешоу. Більше того, дівчина зізналася, що її ображають ще через батька. Однокласники Варі називають її батька клоуном та висміюють дівчину. Саме через булінг у школі Варя не хоче вчитися і мріє взагалі покинути школу.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею