“Булочки-красуні”: українські зірки зі здобними стегнами – Настя Каменських, Марічка Падалко, Оля Полякова

Author name 25 Серпня 2022 в 18:08

Поділитися статтею

Якщо раніше була в моді анорексічна худорлявість, то зараз багато дівчат мріють про пишні стегна. Їм є на кого рівнятись, адже в українському шоу-бізнесі є багато красунь із “здобними” формами.

Краса – поняття суб’єктивне. Комусь подобаються худенькі дівчата з модельною зовнішністю, а хтось навпаки віддає перевагу жінкам з пишними формами. Однак є і загальноприйняті канони краси, які теж мають мінливі властивості. Так, у 2000 -2010-х роках у моді була так звана анорексична худорлявість і дівчата виснажували себе дієтами. Однак зараз у моді не худорлявість, а спортивна фігура та пишні стегна. Тому зараз все більше прекрасних представниць людства записуються до спортивної зали, щоб накачати п’яту точку.

Українські знаменитості залежать від загальноприйнятих понять краси ще більше за інших дівчат. Для них важливо бути привабливими та бажаними. У нашій добірці ми зібрали знаменитих красунь, які можуть похвалитися “здобною” фігурою.

Настя Каменських

Українські зірки зі здобними стегнами: Настя Каменських
Українські зірки зі здобними стегнами: Настя Каменських

Відома українська співачка Настя Каменських схильна до повноти. Проте дівчину у будь-якій її вазі завжди вважали однією з найкрасивіших у вітчизняному шоу-бізнесі. Каменських може похвалитися жіночними формами та регулярно це робить у своєму Інстаграм-блозі, публікуючи не зовсім скромні знімки. Варто зазначити, що Настя старанно працює над своєю фізичною формою. Дівчина регулярно займається спортом та стежить за своїм харчуванням.

Оля Полякова

Українські зірки зі здобними стегнами: Оля Полякова
Українські зірки зі здобними стегнами: Оля Полякова

Українська суперблондинка Оля Полякова ніколи не скаржилася на зайву вагу. Природа її нагородила тонкою талією та широкими стегнами. Проте свої природні дані артистка удосконалює у спортивному залі. 43-річна артистка регулярно хвалиться кубиками на пресі та підтягнутим тілом у своєму Інстаграм-блозі.

Марічка Падалко

Відома українська телеведуча Марічка Падалко теж має тонку талію та пишні стегна, незважаючи на те, що вона народила трьох дітей. Бути у чудовій фізичній формі Марічці допомагають регулярні заняття спортом. Падалко навіть бігає марафони.

Марічка Падалко
Українські зірки зі здобними стегнами: Марічка Падалко

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею