47-річна Наталія Могилевська приголомшила вагітним животом на останніх місяцях вагітності: “Чутки не брешуть”

Author name 26 Серпня 2022 в 15:08

Поділитися статтею

Популярна українська співачка зі званням народної артистки України Наталія Могилевська приголомшила Мережу вагітним животом у свої 47 років. Фанати в передчутті.

Наталія Могилевська під час війни продовжує тримати зв’язок із своїми численними шанувальниками, радувати слухачів новими піснями, підписників в Інстаграмі новими фото та новинами. Нещодавно артистка поділилася з фанатами радісною звісткою про те, що зустріла кохану людину. Зі своєю другою половинкою Наталя познайомилася невдовзі після початку війни в Україні.

Хто саме той чоловік Могилевська не зізнається, але багато людей могли його бачити і навіть не підозрювати, що це він. Справа в тому, що співачка їздить країною з виступами для військових та переселенців завжди у його супроводі. Як каже Наталя, з ним їй і смерть не страшна, а він захоплений тим, яка у нього безстрашна кохана.

Шанувальники не втомлюються припускати та висувати свої здогадки, з ким зустрічається Могилевська. Водночас виник ще один цікавий привід обговорити особисте життя артистки. На своїх останніх фото у публікаціях для Інстаграм зірка багатьом здається у положенні.

Під постом, присвяченим концерту до Дня Незалежності України, користувачі Мережі пишуть, що Могилевська вагітна:

  • “Наталю! Так рада що ви нарешті станете мамою! Вам так іде вагітність! Сподіваюсь чутки не брешуть”;
  • “Наталочко, невже будуть хороші новини”;
  • “Одна я це помітила?”;
  • “Може це сукня така, що візуально щось видно”
Наталія Могилевська приголомшила вагітним животом на останніх місяцях вагітності
Наталія Могилевська приголомшила вагітним животом на останніх місяцях вагітності

Нагадаємо, одного разу на запитання від підписників із приводу усиновлення Наталія Могилевська сказала, що коли жінка готова стати матір’ю, то знайдеться і дитина. Також вона не бачить нічого поганого в тому, щоб мати сім’ю в досить зрілому віці, адже їй уже під 50. Скільки років новому обранцеві співачки точно невідомо, але вона сама говорила, що він старший за неї.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею