Не виглядає на свій вік: 66-річна Наталія Сумська здивувала зовнішністю без макіяжу (ФОТО)

Author name 31 Серпня 2022 в 20:08

Поділитися статтею

Відома українська актриса Наталія Сумська виклала у Мережу чесну фотографію, на якій постала без макіяжу та здивувала моложавим виглядом у свої 66 років.

Наталія Сумська на відміну від молодшої сестри Ольги менше користується соціальними мережами, рідко ділиться подробицями особистого життя і викладає нові фото. Одного разу в інтерв’ю Наталя навіть сказала, що на цьому ґрунті у них зіпсувалися стосунки з Ольгою. Акторка заявила, що не поділяє звичку родички викладати фанатам усі особисті справи та постійне перебування з ними на зв’язку в режимі онлайн.

Сестри Сумські
66-річна Наталія Сумська здивувала зовнішністю без макіяжу

На свій захист Ольга Сумська каже, що у такий час потрібно бути сучасним та користуватися технологіями, а також рекомендує старшій сестрі взяти з неї приклад. Так несподівано для численних шанувальників творчості Наталії Сумської у артистки з’явилась сторінка в Інстаграмі.

Там нещодавно з’явилося фото, зроблене під час кінопоказів благодійного проекту на підтримку дітей України, у залі були присутні сім’ї учасників бойових дій та загиблих військових, а представляли фільм “Сторожова Застава” один із сценаристів картини та виконавиця головної ролі Наталія Сумська.

66-річна Наталія Сумська здивувала зовнішністю без макіяжу
66-річна Наталія Сумська здивувала зовнішністю без макіяжу

Шанувальники були захоплені тим, як молодо виглядає 66-річна народна артистка навіть без макіяжу. У кадрі актриса постала у білій вишиванці, яку доповнила намистом-чокером, волосся вона заплела в косу, а також можна помітити, що рука Наталії на пов’язці, але зірка не розповідала, що сталося.

Сумська-старша може похвалитися ідеальним станом шкіри – підтягнута без зморшок з рівним тоном. На сьомому десятку артистка виглядає максимум на 50. Як їй вдається тримати себе в такій ідеальній формі для шанувальників залишається секретом, але точно відомо, що Наталя – противниця пластичних операцій та інших втручань у зовнішність. Ольга у цьому питанні менш категорична.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею