“Цвіт нації”: дружина Дмитра Гордона показала фото трьох його дочок із семи дітей журналіста від різних жінок

Author name 2 Вересня 2022 в 13:09

Поділитися статтею

Дружина найвідомішого українського журналіста Дмитра Гордона Олеся Бацман показала на фото трьох його дочок, що підросли. Загалом у нього семеро дітей.

Дмитро Гордон є одним із найбільш багатодітних знаменитих батьків українського шоу-бізнесу. За своє бурхливе особисте життя він встиг сім разів стати батьком, підтримує стосунки з усіма своїми дітьми та навіть колишніми дружинами. Нині Гордон живе як у квітнику. Його молода дружина Олеся Бацман і дочки, що підросли, гарнішають з кожним днем.

У своєму профілі Інстаграм дружина Дмитра Гордона показала чарівне фото із доньками Сантою, Алісою та Ліаною. Усі вони позували у яскравих вишиванках та з однаковими зачісками – високими хвостами з резинкою у колір до вбрання. Фотографію приурочено до свята 1 вересня.

Одній пізно, одній рано, а двоє йдуть

, – пожартувала Олеся Бацман у підписі до публікації.

Шанувальники не залишили поза увагою красунь і залишили масу компліментів у коментарях, позаздривши Дмитру Гордону, якого оточують такі прекрасні дівчатка:

  • “Красуні всі четверо”;
  • “У добрий шлях знань, справжні патріоти України”;
  • “Перша донька вся у батька, друга на дружину схожа, а третя на вас двох! Вдалого навчального року, терпіння та здоров’я вашій родині”;
  • “Дуже гарненькі, мамина радість”;
  • “Я вас обожнюю!”;
  • “Моєю улюбленицею залишається Аліса”;
  • “У добрий шлях! Мирного неба вам!”;
  • “Цвіт нації”.

Нагадаємо, Дмитро Гордон приховує подробиці особистого життя та справжню кількість своїх шлюбів. У відкритому доступі можна знайти інформацію про чотирьох дружин журналіста, але достеменно відомо лише про двох. Перша народила йому трьох синів Ростислава, Дмитра та Лева, а також дочку Єлизавету. Гордон стверджує, що колишня і нинішня дружини чудово спілкуються між собою, завжди один одному допомагають, а їхня родина велика та дружна, що велика рідкість у сучасному світі.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею