Матвієнко вдалась до спогадів і показала архівні фото з чоловіком: чуток про розлучення з Мірзояном все більше

Author name 7 September 2022 в 16:09

Поделитесь этой статьей

Нещодавно по Мережі почали гуляти гучні чутки про майбутнє розлучення Тоні Матвієнко та Арсена Мірзояна. Дівчина різко відповіла на чутки, перешкоджаючи будь-яким подальшим спробам сумніватися у міцності свого шлюбу

Український блогер Микола Зирянов під час інтерв’ю зі співачкою Jerry Heil зробив гучну заяву: за інформацією з його джерел, Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян розійшлись та готуються до розлучення. Зирянов повідомив цю новину співачці та чекав на її реакцію. Jerry Heil відмовилася вірити в заяву і була дуже засмучена звісткою.

Знаменитості обговорювали розлучення Дорофєєвої та Дантеса, коли співачка заявила, що всі новини зі світу шоу-бізнесу дізнається останньою. Тоді Зирянов риторично спитав: “А ти знала, що Матвієнко з Мірзояном розійшлася?”.

Варто зазначити, що блогер не надав жодних доказів. Опубліковане тоді інтерв’ю заклало початок довгим обговоренням та численним чуткам, коментувати які ні Матвієнко, ні Мірзоян не поспішали.

Однак пізніше журналісти вирішили все-таки дізнатися у зірки, чи правдива новина про її розлучення з чоловіком. Тоді Тоня Матвієнко коротко і ясно відповіла, що недоброзичливці не дочекаються їхнього розлучення з Мірзояном.

Тоня Матвієнко відреагувала на чутки про розлучення з Арсеном Мірзояном
Тоня Матвієнко відреагувала на чутки про розлучення з Арсеном Мірзояном

Варто звернути увагу на те, що шанувальники серйозно і з тривогою відреагували на чутки про розлучення однієї з найвідоміших пар українського шоу-бізнесу. Найуважніші фанати пам’ятають, що колись Тоня Матвієнко вже говорила про можливе розлучення із чоловіком.

Тоді співачка і дочка знаменитої артистки Ніни Матвієнко в інтерв’ю поділилася з публікою своїми думками про те, що їй, можливо, варто розлучитися з Арсеном Мірзояном. Однак, за словами Тоні, її чоловік тоді зробив усе можливе, щоб налагодити стосунки та прогнати від дружини будь-які думки про розлучення.

Нагадаємо, що Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко перебувають у шлюбі з 2017 року. Раніше, 2016 року, у знаменитостей з’явилася спільна дочка, яку назвали на честь народної артистки Ніни Матвієнко. Крім того, у Тоні від минулого шлюбу є старша дочка Уляна, а у Арсена – двоє синів.

Сьогодні ж Тоня Матвієнко опублікувала на особистій сторінці у соціальній мережі Інстаграм сімейну фотографію з особистого архіву. На знімку співачка зображена зі зоряним чоловіком, своєю мамою та двома доньками – Уляною та Ніною.

Тоня Матвієнко поділилася з шанувальниками, що це фото було зроблено у 2016 році.

Архівне фото сімейства Матвієнко та Мірзоян
Архівне фото сімейства Матвієнко та Мірзоян

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей