Трохи вище 150 см: Вікторія Булітко, Юлія Саніна, Ані Лорак та інші знамениті красуні маленького зросту

Author name 19 Вересня 2022 в 17:09

Поділитися статтею

Багато хто вважає, що еталоном жіночої краси є стрункість, миловидне обличчя та середній чи високий зріст. Проте зіркові красуні з нашої добірки доводять, що маленький зріст – не вирок і навіть маючи невисокий на зріст, можна отримати звання найкрасивішої жінки України.

Хто зі знаменитих красунь має зріст трохи вище 150 см, читайте далі в матеріалі.

Вікторія Булітко

Знамениті красуні маленького зросту: Вікторія Булітко
Знамениті красуні маленького зросту: Вікторія Булітко

Наймініатюрнішою артисткою України є актриса гумористичного жанру Вікторія Булітко. Зріст цієї задерикуватої красуні 154 см. Вікторія абсолютно не комплексує з приводу своїх параметрів і навіть часто жартує на цю тему у своєму Інстаграм-блозі.

Христина Соловій

Знамениті красуні маленького зросту: Христина Соловей
Знамениті красуні маленького зросту: Христина Соловей

Відома українська співачка Христина Соловій вища за Вікторію Булітко всього на 1 см. Зріст артистки – 155 см. Дівчина не соромиться свого зросту і не намагається виглядати вище надягаючи високі підбори або довгі сукні. Навпаки, Христину дуже часто можна побачити у кросівках та в іншому взутті з плоскою підошвою.

Ані Лорак

Ани Лорак
Знамениті красуні маленького зросту: Ані Лорак

Відома співачка Ані Лорак, яка народилася, виросла та побудувала кар’єру в Україні має зріст 162 см. Співачку часто називають Дівою та найкрасивішою співачкою у шоу-бізнесі. Невисокий зріст не завадив їй стати популярною артисткою та предметом бажання багатьох чоловіків.

Юлія Саніна

Юлія Саніна
Знамениті красуні маленького зросту: Юлія Саніна

Власниця одного із найсильніших голосів України рок-виконавиця Юлія Саніна має зріст 164 см. Якщо дивитися на фотографії співачки чи відео з її концертів, важко помітити, що Юлія має невисокий зріст. Співачка знає, як підібрати правильний одяг та взуття, щоб візуально здаватися вищою за реальний зріст.

Тіна Кароль

Тіна Кароль зфанатів у захоплення своєю останньою фотосесією
Знамениті красуні маленького зросту: Тіна Кароль

Тіну Кароль тричі визнавали найкрасивішою жінкою України за версією журналу VIVA, незважаючи на те, що зріст співачки зовсім не модельний. Тіна має зріст 168 см і завжди виглядає дуже мініатюрною на тлі своїх колег по сцені. Варто зазначити, що артистка дозволяє собі взуття без підборів лише вдома та у спортзалі. На публіці та на своїх концертах співачка завжди віддає перевагу каблукам.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею