Як зараз виглядають найвідоміші бабки «Матрена и Цветочек» з шоу «Кривое зеркало»? (ФОТО)

Author name 9 June 2020 в 14:06

Поделитесь этой статьей

Бабки «Матрена и Цветочек»
Бабки «Матрена и Цветочек»

Цих бабусь багато хто знає, але дехто навіть не бачив, як насправді виглядають артисти шоу «Кривое зеркало» без гриму.

Перша серія російської гумористичної телепередачі «Кривое зеркало» вийшла ще в 2003 році. Тоді багато глядачів познайомилися і відразу полюбили бабусь «Матрену и Цветочка».

Дуэт "Новые русские бабки"
Дует “Нові російські бабки”

Нові російські бабки миттєво завоювали увагу. Більшість досі пам’ятають цей незвичайний дует. «Матрена и Цветочек» підкорили своєю простотою, гумором і харизмою. Сценічний образ для артистів шоу «Кривое зеркало» став візитною карткою. Але, незважаючи на таку популярність, не всі шанувальники знають, як насправді виглядають у житті ці відомі бабусі. Крім цього, не всі пам’ятають ім’я і прізвище артистів.

Цветочек и Матрена
«Матрена и Цветочек»

Під образом типових пенсіонерок ховаються двоє талановитих чоловіків. «Матрену» зіграв Сергій Чванов. Зараз артисту вже 55 років.

Сергей Чванов
Сергій Чванов

А «Цветочка» – Ігор Красилів, якому в цьому році виповнилося 54 роки.

Игорь Красилов
Ігор Красилів

Відомо, що «нові російські бабки» познайомилися ще під час навчання в інституті. Саме тоді, Красилів і Чванов придумали «Матрену и Цветочка». Щоб повністю перевтілитися в образи бабок, артисти переодягалися в пенсіонерок і спілкувалися з місцевими справжніми бабусями в місті Тольятті. Завдяки таким експериментам, «Матрена и Цветочек» знайшли своєрідну манеру розмови.

Артисты
Артисти

Після популярності в рідному місті, колеги по цеху поїхали підкорювати Москву.

Нові російські бабки «Матрена и Цветочек» з шоу «Кривое зеркало» завжди веселили публіку. Бабусі обговорювали різні і болючі теми звичайних пенсіонерів, новини з Шоу-бізнесу і інше. «Матрена и Цветочек» були дуже близькі до народу, тому їх так полюбили телеглядачі.

Зараз «Матрена и Цветочек» досі виступають разом. Їх можна побачити на просторах російського телебачення.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей