Схудли до невпізнання: Настя Каменських, Олена Степаненко, Ольга Картункова і інші

Author name 21 Липня 2020 в 21:07

Поділитися статтею

Ольга Картункова: до і після схуднення
Ольга Картункова: до і після схуднення

Вони схудли до невпізнання. Настя Каменських, Олена Степаненко та інші на своєму досвіді доводять, що попрощатися із зайвими кілограмами можливо, потрібно докласти лише трохи зусиль. Давайте подивимося, як вони виглядають зараз.

Поліна Гагаріна

Полина Гагарина: до и после
Поліна Гагаріна: до і після

Співачці Поліні Гагаріної вдалося скинути цілих сорок кілограмів. Зміни в її житті відбулися після вагітності — разом з народженням малюків співачка вирішила повністю змінити своє життя.

Вона змушувала себе займатися спортом, так як ніколи не була великою фанаткою фізичних вправ і дотримувалася суворої дієти — результат не змусив себе чекати.

Юлія Куварзина

Юлия Куварзина
Юлія Куварзина

Юлія Куварзина, відома за такими серіалами як “Не родись красивою” і “Вороніни”, завжди використовувала свою вагу як акторську фішку. Але одного разу вона усвідомила, що зайві кілограми шкодять здоров’ю — з 90 кілограм їй вдалося схуднути до 65.

Настя Каменських

Настя Каменських
Настя Каменських: до і після

Співачка Настя Каменських також вирішила худнути після яскравих змін в житті — пропозиції руки і серця від коханої людини. Разом з Потапом вони зустрічалися багато років, але лише рік тому розсекретили свій роман. Тоді ж Настя після всіх шпигунських ігор на любовному фронті знайшла час на себе.

В сумі Каменських вдалося скинути 20 кілограм завдяки спорту і правильного харчування. Зараз Настя підтримує свою вагу і допомагає худнути шанувальникам.

Олена Степаненко

Елена Степаненко: до и после
Олена Степаненко: до і після

Ось, хто дійсно зміг здивувати громадськість, так це актриса Олена Степаненко. Після розлучення з Євгеном Петросяном їй вдалося показати колишньому, кого він втратив.

67-річна Степаненко скинула 46 кілограмів і зараз виглядає абсолютно по-іншому — свіжо, молодо і здорово.

Ольга Картункова

Ольга Картункова: до и после
Ольга Картункова: до і після

Ольга Картункова, зірка КВН і інших розважальних шоу, не побоялася піти проти свого образу. Їй завжди діставалися ролі жінок, які не боятися нічого і нікого. Але в один момент Оля захотіла бути жіночною і тендітною.

Картункова схудла на 100 кілограмів і стала абсолютно іншою. Зараз актриса — втілення краси і вишуканості.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею