Вже не студентка, що не комсомолка, трохи спортсменка і все ще красуня – 73-річну Наталію Варлей зняли на пляжі в бікіні

Author name 22 July 2020 в 13:07

Поделитесь этой статьей

Наталія Варлей
Наталія Варлей

Легендарної Наталії Варлей, яка зіграла Ніну в улюбленій “Кавказській полонянці ” 22 червня виповнилося 73 роки. А недавно її сфотографували на пляжі. Чудово виглядає!

Навряд чи є в нашій країні доросла людина, яка не знає, хто така Наталія Варлей, вірніше, її героїня Ніна з безсмертної комедії Леоніда Гайдая “Кавказька полонянка “.

“Студентка, комсомолка, спортсменка і, нарешті, просто красуня ” – ця фраза стала крилатою. Мила дівчина так полюбилася глядачам, що Наталя в один день стала знаменитою на весь світ, хоча і до того знімалася в кіно.

Ніна
Ніна

Після “Кавказької полонянки ” у Варлей не було відбою з пропозиціями зніматися, її фільмографія налічує десятки стрічок, які стали класикою – “Вій “, “Сім наречених ефрейтора Збруева “, “Три дня в Москві ” і ін .

До речі, на роль Ніни пробувалися багато більш відомих тоді актрис-красунь – Лариса Голубкіна, Наталія Селезньова, Маріанна Вертинська, Наталія Кустинська.

Проби актрис на роль Ніни
Проби актрис на роль Ніни

Однією з умов було фото в купальнику, адже Ніна у фільмі і купалася, і без спідниці ходила, що для тих часів було дуже сміливо.

Наталя в ролі Ніни
Наталія в ролі Ніни

Але з усіх красунь Гайдай, порадившись зі своєю дружиною, вибрав Наталю – і не прогадав.

Зараз Варлей навіть в свої 73 виглядає непоганого. Вона визнає, що у неї зайва вага, але при цьому тіло досить підтягнуто, пружне, шкіра чиста, без зморшок.

Наталія Варлей на пляжі
Наталія Варлей на пляжі

Деякі пробували насміхатися, мовляв, і не соромно їй в такому купальнику в її роки з’являтися, але зловтіхачам швидко закрили рот – подивіться на себе в дзеркало в 73 роки.

Наталія Варлей сьогодні
Наталія Варлей сьогодні

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей