Пугачова і Жириновський крутили таємний роман ще до народження Галкіна (ФОТО)

Author name 15 August 2020 в 15:08

Поділитися статтею

Пугачова і Жириновський: фото до конфлікту
Пугачова і Жириновський: фото до конфлікту

Зоряний продюсер і фотограф Роман Родін опублікував у себе на сторінці в Інстаграм архівне фото, де Алла Борисівна Пугачова і Володимир Жириновський сидять на сцені. Погляд Алли такий ніжний, ніби “кричить ” – “Я тебе люблю! “. Що між ними було?

Фотограф Роман Родін в цьому році завів Інстаграм-блог, в якому публікує старі фото улюблених знаменитостей. Днями він порадував шанувальників легендарної Примадонни і одіозного політика Жириновського. На фотографії зображена пара цих зірок, які сидять на сцені і зворушливо дивляться один на одного. При цьому Володимир каже щось в мікрофон. Шанувальники здивувалися – невже між ними була якась хімія?

Жириновський і Пугачова – вся правда: чи були вони разом?

 

“Всім привіт! Продовжу спогади! Просять фото Алли Пугачової! Гаразд, ось вам історична фотографія, яку я зробив в 1997 році! Алла з Жириновським на сцені. Ювілей під назвою« Сюрприз для Алли »”, – підписав Родін.

Фанати Романа, Алли та Володимира буквально засипали компліментами. І є за що – на фотографії пара виглядає просто чудово. Це і завдяки їх красі, і завдяки роботі професійного фотографа.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею