Збудженого Філіпа Кіркорова застукали за дивним заняттям з Артуром Пирожковим

Author name 11 September 2020 в 17:09

Поделитесь этой статьей

Філіп Кіркоров і Артур Пирожков
Філіп Кіркоров і Артур Пирожков

Відомий естрадний співак Філіп Кіркоров незвично привітав свого друга Артура Пирожкова, а фанати не втрималися від обговорення.

Філіп Кіркоров продовжує активно приховувати подробиці свого особистого життя. Але на своїй сторінці в соціальній мережі він активно ділиться новими знімками зі своїми друзями. На цей раз він зворушливо вирішив привітати Артура Пирожкова з його Днем Народженням.

 

Також він розмістив їх спільну фотографію, на якій чоловіки дуже міцно обіймають один одного. Варто сказати, що артисти дружать дуже давно. При тому, що Пирожков є зразковим сім’янином і ростить двох дочок. Сам Кіркоров також є батьком Алли-Вікторії і Мартіна. Нещодавно разом з дітьми він провів незабутній відпочинок.

Підписав Філіп Бедросович знімок дуже весело і в своєму жартівливому стилі: “Саша-енерджайзер, з днем народження тебе! Нехай твоя батарейка життєвої енергії завжди буде заряджена на 100%. Будь завжди молодий і душею, і тілом. А ти всіх перетанцює! У тебе ж так класно це виходить! Нехай твоя сім’я радує тебе і любить як короля. УРА! “- підписав знімок Кіркоров.

Іменинник зворушливо подякував одного за такі теплі слова.

“Філ, дорогий !!! Дякую огромное !!!! Мені дуже приємно !!! “, – прокоментував Олександр Ревва.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей