Легендарний мандрівник Комаров показав себе в молодості: худенький і трохи прищавий

Author name 5 Жовтня 2020 в 09:10

Поділитися статтею

Комаров в молодості
Комаров в молодості

Напередодні в день вчителя всі зірки викладали в Інстаграм шкільні фото, вітаючи вчителів з цим урочистим днем. Не утримався від ностальгії і найвідоміший мандрівник України Дмитро Комаров.

Він опублікував свої фото в шкільні роки, і привітав свого класного керівника Флору Григорівну, якої, на жаль, вже немає в живих. Також висловив слова подяки і іншим своїм вчителям, уточнивши, що до сих пір пам’ятає їхні імена і навіть голоси, хоча пройшло вже майже два десятки років.

“Я дивлюся на ці старі фотографії з величезною вдячністю. І хочу сказати спасибі всім-всім-всім вчителям. За працю. За вибір справи життя. За те, що не дивлячись на несправедливі умови оплати безцінного праці, ви робите добро неймовірних масштабів. Саме ви формуєте наше майбутнє. Я мрію про те, щоб професія вчителя все-таки стала у нас однією з найбільш високооплачуваних і престижних “, – написав мандрівник і ведучий програми ” Світ навиворіт “Дмитро Комаров.

Він зазначив, що сподівається на те, що в найближчі роки праця вчителя зроблять професією державного рівня важливості. І порадив прямо зараз зателефонувати своїм вчителям, щоб хоча б просто запитати як у них справи.

Багато шанувальників Дмитра Комарова відзначили, що в шкільні роки він не був таким харизматичним і красивим як зараз. Був худеньким, з яскраво вираженою горбинкою на носі і навіть з підлітковими висипаннями на шкірі. Але з роками він тільки покращав. Напевно, тому, модель Олександра Кучеренко і вибрала його собі за чоловіка.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею