Як виглядав Євген Петросян в 19 років? Красунчик, не те, що зараз

Author name 21 October 2020 в 10:10

Поделитесь этой статьей

Євген Петросян і його жінки
Євген Петросян і його жінки

У вільний час відомий гуморист на пенсії Євген Петросян розбирає старі знімки.

Якщо знаходить щось цікаве, неодмінно ділиться з шанувальниками в Інстаграм, де за артистом стежать майже півмільйона кумирів. Зараз гумориста 75 років, він одружений на своїй молоденькій помічниці Тетяні Брухуновой, яка нещодавно подарувала старому-акторові дитини. Але Євген все одно не проти відволіктися від повсякденних турбот і популярності, щоб ностальгувати за тим, що було понад п’ятдесят років тому.

Молодий Петросян – чарівний красень. Уміння привертати жінок не пропало і зараз

Петросян показав знімок, на якому йому 19 років. Це було в 1964 році. Тоді він тільки починав свій кар’єрний шлях, і ще не знав, що вже через кілька десятків років стане одним з найбільш знаменитих артистів спочатку Радянського Союзу, а потім і всього пострадянського простору.

Задумливий і молодий, ставний і впевнений в собі, красиво одягнений.

«Як зараз пам’ятаю, я сиджу в своєму номері готелю« Жовтнева »і телефоную ленінградськими авторами-гумористами. Скайпу у нас не було і всього іншого, самі розумієте. Тільки спочатку дзвінки, потім особистий контакт, а потім вже контакт поштою », – ностальгує нинішній чоловік Тетяни Брухуновой.

Зараз старому-Петросяна вже 75 років. Він ходить в спортзал, відмінно проводить час зі своєю дружиною, зрідка тішить публіку новими жартами, але вже на просторах соціальної мережі Інстаграм. Зараз також з’явилася інформація про те, що Тетяна Брухунова і Євген Петросян завели дитину, якій віддають весь свій час для виховання і турботи.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей