Молода дружина Петросяна вперше показала обличчя їх маленького сина Вагана: вилитий татко

Author name 21 October 2020 в 14:10

Поділитися статтею

Євген Петросян і Тетяна Брухунова
Євген Петросян і Тетяна Брухунова

Трохи більше місяця тому стало відомо, що молода дружина Петросяна зробила гумориста щасливим батьком. На радість шанувальникам Тетяна Брухунова вперше показала обличчя їхнього сина Вагана.

З моменту весілля героїв статті в пресі ходило багато чуток про вагітність обраниці Євгена Вагановича. Незважаючи на це, вона жодного разу не попалася під приціл фотокамер в положенні. Яке ж було здивування публіки, коли щаслива пара розкрила всі карти — півроку назад у них народився хлопчик.

Своєю радістю подружжя вирішило поділитися в день 75-річного ювілею Петросяна. До речі, назвали дитину на честь його дідуся і батька тата — Вагана Межлумовича.

Татьяна Брухунова с Ваганом
Тетяна Брухунова з Ваганом

Новоспечена матуся так пояснила вибір імені:

«У перекладі на російську мову з вірменської воно перекладається як «Щит» (під захистом). Ми вибрали найправильніше і сильне ім’я для хлопчика. Справжній чоловік, без капризів. Я мрію, що Вагаша виросте схожим на дідуся, на честь якого його і назвали».

Варто відзначити, що Тетяна є активним користувачем Instagram, де на неї підписані вже більше 66 тисяч людей. У себе на сторінці вона регулярно ділиться новими фото і відео, а з появою сина дружина Петросяна також стала публікувати і його фотографії.

Судячи по одному зі знімків в її Insta-Stories, малюк вийшов брюнетом, втім, як і його батьки. Незважаючи на те що багато хто вважає Брухунову розлучницею, адже це саме до неї Євген пішов від Олени Степаненко, в коментарях до публікацій її регулярно обсипають добрими словами.

Татьяна Брухунова с сыном Ваганом
Тетяна Брухунова з сином Ваганом

Шанувальники вважають, що Ваган пішов в маму:

  • «Мамині щічки!»;
  • «У Вагаші носик ваш. Милий такий кирпатий носик»;
  • «У профіль ваша копія!».
Комментарии пользователей Instagram
Коментарі користувачів Instagram

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею