Як Марічка Падалко виглядає без макіяжу і укладки — невпізнавана: такою ви її точно не бачили

Author name 2 November 2020 в 12:11

Поделитесь этой статьей

Марічка Падалко
Марічка Падалко

З трендом на природну красу багато зірок перестали соромитися показуватися перед шанувальниками такими, якими вони є в звичайному житті. На цей раз публіка побачила, як без макіяжу і укладки виглядає Марічка Падалко.

Героїня нашої сьогоднішньої статті знайома українцям в якості ведучої «Телевізійної служби новин» на каналі 1+1. Крім того, вона встигає бути люблячою дружиною, турботливою мамою і активним користувачем соціальних мереж.

На Instagram Марічки підписані вже майже 200 тисяч людей, яких вона регулярно радує новими фото і відео, причому не тільки робочими. Нерідко Падалко позує ненафарбована, за що завжди отримує купу добрих слів від фанатів.

Маричка Падалко с макияжем и без
Марічка Падалко з макіяжем і без

Так, днями в Insta-Stories журналістка поділилася знімком з ранкової пробіжки, поставши без звичної укладки та косметики. На ній лише синя спортивна куртка і пов’язка для волосся.

«Знаєте, як це вранці вилазити в дощ з теплого ліжка? Зате після семи кілометрів це абсолютний кайф і заряд на цілий день», — написала Марічка.

Скриншот из Instagram Марички Падалко
Скріншот з Instagram Марічки Падалко

Очевидно, телезірка знає, як тримати себе в формі, адже нещодавно вона пробігла десятикілометровий онлайн-марафон, незважаючи на те що тільки оговталася від коронавірусу. У серпні Падалко разом зі старшими дітьми отримали позитивні результати ПЛР-тестів на COVID-19.

Самий пік інфекції протікав безсимптомно, а ось наслідки дали про себе знати сильною інтоксикацією організму, головним болем, слабкістю, що в підсумку довелося виправляти за допомогою крапельниці.

Зараз Марічка не приховує, що повертатися в колишній ритм життя після хвороби нелегко, проте все ще попереду.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей