Дмитро Дікусар розповів про болісне розлучення з Оленою Шоптенко: “Ми роз’їжджалися, з’їжджалися”

Author name 16 Березня 2021 в 10:03

Поділитися статтею

Олена Шоптенко та Дмитро Дікусар
Олена Шоптенко та Дмитро Дікусар

Українські хореографи Олена Шоптенко та Дмитро Дікусар були неймовірно гарною парою, проте міцну сім’ю їм побудувати так і не вдалося.

Олену і Дмитра звів паркет, причому це стало несподіванкою навіть для нього самого, адже спочатку будь-якої теплотою і вже тим більше службовим романом там і не віяло.

Герой нашої сьогоднішньої статті розповів про те, як все було, в ефірі програми ЖВЛ. Шоптенко він сподобався далеко не відразу:

“Я явно її підбішував. Ми не розуміли, як нам разом співпрацювати. Вона великий хореограф, я великий хореограф, в одному балеті. Потім ми якось розподілили — ти це, я це. І так крок за кроком у Оленки пропала ось ця ось зневага до мене в погляді”.

Дмитро Дікусар в ЖВЛ
Дмитро Дікусар в ЖВЛ

Так поступово вони подружилися, а потім між ними виникло дещо більше, ніж просто дружба. Вперше Дмитро усвідомив свої почуття до Олени, коли думка про те, що вона йде з кимось на побачення, стала йому неприємною.

Весілля танцюристи зіграли у 2013-му, тоді ж вони і повінчалися в церкві. Разом пара працювала, вчилася, проте в якийсь момент кохання дало тріщину і після трьох років подружнього життя вони розлучилися, причому стільки ж протримався перший шлюб хореографа зі співачкою Іриною Білик:

“Я любив. Любив довго, сильно. Ніхто ні від кого не йшов, як би там хто не говорив. Це було обопільне рішення, доросле, нелегке, не відразу. Ми намагалися — роз’їжджалися, з’їжджалися”.

Дмитро Дікусар та Олена Шоптенко
Дмитро Дікусар та Олена Шоптенко

Дікусар зізнався, що йому було важко відпустити Шоптенко, але саме після цього болісного розриву він переоцінив багато речей у своєму житті і зрозумів, що не можна ставити в стосунках когось іншого вище за себе.

Зараз Дмитро перебуває в статусі холостяка, а Олена одружена з бізнесменом Олексієм Івановим, з яким вони виховують сина Льошу.

Олена Шоптенко з чоловіком і сином
Олена Шоптенко з чоловіком і сином

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею