Екс-віагрянка Віра Брежнєва зізналася, що хоче подарувати Костянтину Меладзе дитину: буде тричі мама

Author name 2 April 2021 в 09:04

Поделитесь этой статьей

Віра Брежнєва і Костянтин Меладзе
Віра Брежнєва і Костянтин Меладзе

Екс-солістка групи “ВІА Гра” Віра Брежнєва щаслива в шлюбі з продюсером Костянтином Меладзе, але спільних дітей у пари поки що немає.

Віра не тільки успішна сольна співачка і любляча дружина, ще вона двічі мама прекрасних дочок Соні і Сари. Старша з’явилася на світ, коли Брежнєвій було всього 18. Її батьком є колишній цивільний чоловік артистки — політик Віталій Войченко. Молодша народилася вже в законному шлюбі виконавиці з бізнесменом Михайлом Кіперманом.

Віра Брежнєва з дочками
Віра Брежнєва з дочками Сонею і Сарою

Наявність спільних дітей в обох випадках не зміцнила відносини Віри з чоловіками, але справжнє щастя все-таки прийшло в її життя в особі Костянтина Меладзе. Весілля закохані зіграли у 2015 році, не афішуючи подію.

Костянтин Меладзе і Віра Брежнєва
Костянтин Меладзе і Віра Брежнєва

За 6 офіційних років разом і 10 таємних пара не стала батьками, проте в недавньому інтерв’ю для Муз-ТВ екс-віагрянка зізналася, що все частіше і частіше замислюється про поповнення в сімействі.

Віра Брежнєва з Костянтином Меладзе та Альбіна Джанабаєва з Валерієм Меладзе
Віра Брежнєва з Костянтином Меладзе та Альбіна Джанабаєва з Валерієм Меладзе

Не виключено, що на такі думки її наштовхнула і новина про вагітність екс-колеги по “ВІА Грі” Альбіни Джанабаєвої, яка зовсім скоро подарує своєму чоловікові Валерію Меладзе третю спільну дитину.

“Зараз ось відпрацювала концерт, сяду за чашкою чаю і задумаюсь про своє поповнення. Але що змінилося? Протягом останнього часу все більше хочеться задуматися про це. Вірніше, я вже про це думаю, але ви ж розумієте, що ми звідти тільки знаків чекаємо [показує вгору]”, — підсумувала артистка.

Віра Брежнєва на інтерв'ю для Муз ТВ
Віра Брежнєва на інтерв’ю для Муз ТВ

До речі, у Костянтина Шотаєвича від колишньої дружини Яни Сумм залишилося троє дітей — дочки Аліса і Лія, а також син Валерій, що страждає аутизмом.

Всі подробиці службового роману Брежнєвої і Меладзе всього за одну хвилину дивіться в наступному відео:

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей