Ані Лорак розповіла, чому в дитинстві мріяла опинитися в інтернаті: “Вдома холодно, їсти нема чого”

Author name 22 Квітня 2021 в 15:04

Поділитися статтею

Ані Лорак здивувала всіх своїм вбранням - коштують величезних грошей!
Ані Лорак здивувала всіх своїм вбранням – коштують величезних грошей!

Відома українська співачка Ані Лорак може дозволити собі розкішне життя, про яке багатьом залишається тільки мріяти, однак так було не завжди.

Затребуваність і популярність героїні нашої сьогоднішньої статті зростає з кожним днем. Разом з тим зростають і доходи виконавиці, завдяки чому вона відбудувала собі величезний і розкішний заміський будинок, регулярно літає на найфешенебельніші курорти, а її дочка Софія має все. Втім, з бідністю Ані Лорак знайома не з чуток, адже дитинство майбутньої зірки пройшло в непроглядних злиднях.

Ані Лорак з донькою
Ані Лорак з донькою

Кароліна, саме так звуть поп-діву по-справжньому, народилася, коли батько Мирослав Іванович уже пішов з сім’ї, при цьому у мами на руках було ще двоє синів.

Ані Лорак з мамою і братами в дитинстві
Ані Лорак з мамою і братами в дитинстві

Життя було дуже складним, тому мати Лорак Жанна Василівна віддала дітей в інтернат, намагаючись тим часом хоч якось зводити кінці з кінцями. Бачилися вони в основному по вихідним, та й то не завжди:

“Вона мати-одиначка, заробляла гроші, і ми ось якось так бачилися по вихідним, бувало й не бачилися, тому що було важко. Я навіть не знала, куди мені йти на вихідні, бо розуміла — там дома холодно, їсти нічого”, — розповіла артистка в програмі “Доля людини”.

Ані Лорак в програмі Доля людини
Ані Лорак в програмі Доля людини

Дивно, але Кароліна була щаслива жити в інтернаті і не ображалася за це на маму, тоді як для багатьох інших дітей це було схоже на катастрофу:

“Коли мама вже каже: “Ось завтра-післязавтра все, ти підеш”, я чекала цього дня, тому що мені хотілося, щоб мені було весело, мені хотілося знайти друзів, родину, спілкуватися. Всього цього мені не вистачало. Плюс я знала, що зі мною брати, я під прикриттям”.

Батьки Ані Лорак на її весіллі з Муратом Налчаджиоглу
Батьки Ані Лорак на її весіллі з Муратом Налчаджиоглу

За словами Ані Лорак, вона була щасливою дівчинкою, а батько завжди намагався бачитися з дочкою і синами, пригощати їх солодкими подарунками, хоча колишня дружина була проти цього спілкування. Тільки з віком і появою власної дочки вона задумалася про те, як так у її матері серце не розривалося, коли вона віддавала дітей в інтернат:

“Справа в тому, що дитина сприймає життя по-іншому. Очима дитини я просто приймала батьків такими, якими вони є, і за все була вдячна”, — підсумувала співачка.

Ані Лорак
Ані Лорак

Більше цікавого про те, що ще довелося пережити Ані Лорак, дивіться нижче:

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею