Прима-балерина Катерина Кухар розповіла, як боролася з післяпологовою депресією: “У мене не було шансів”

Author name 12 Липня 2021 в 13:07

Поділитися статтею

Катерина Кухар з дітьми
Катерина Кухар з дітьми

Катерина Кухар є матір’ю двох дітей. Прима-балерина відверто розповіла, як боролася з післяпологовий депресією.

Українська балерина Катерина Кухар в програмі “Світське життя” зізналася, що не раз стикалася з післяпологовою депресією. Це було пов’язано в першу чергу з тим, що вагітність і пологи дуже сильно змінюють фігуру жінки. Як відомо, для балерини зовнішній вигляд і фізична форма грає практично ключову роль в кар’єрі.

“Після перших пологів ти не розумієш, що буде з твоїм тілом, потім ти дивишся в дзеркало і бачиш, що сталося з твоїм балетним тілом. Ти не розумієш, чи зможеш ти повернути собі ту форму, яка у тебе була. Це добре відомо, що для нас зовнішність це 50% успіху “, – розповіла Кухар в інтерв’ю.

Е
Катерина Кухар в програмі Світське життя розповіла про післяпологову депресію

Балерина зізналася, що після народження сина вона вже через 3 місяці стояла на пуантах. Вона підписала відповідний контракт, згідно якого, якщо б вона не прийшла в форму і не вийшла на сцену, балерина повинна була виплатити величезний штраф.

“У мене не було шансів, був би великий штраф. Я починала з інтенсивних масажів, потім я почала використовувати хулахуп, щоб повернути талію, живіт в форму. Гімнастика, верстат, стрибки, пальці і тільки після цього починаються вже репетиції “, – розповіла Катя.

Нагадаємо, Катерина Кухар одружена з прем’єром Національної опери України Олександром Стояновим. Разом з чоловіком виховує сина Тимура і дочку Анастасію.

https://www.youtube.com/watch?v=2fF0ffhjc_A&t=1s

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею