Аліна Гросу розповіла, чим балує Полянського, з яким почала жити після розлучення: “Намагаюся встигнути все”

Author name 5 August 2021 в 14:08

Поділитися статтею

Аліна Гросу та Роман Полянський
Аліна Гросу та Роман Полянський

Аліна Гросу зізналася, що для свого улюбленого Романа Полянського вона готує кулінарні шедеври.

Аліна Гросу почала зустрічатися зі старшим на 11 років російським актором Романом Полянським практично відразу після того, як розлучилася зі своїм першим чоловіком Олександром Комковим. До слова, з ним Гросу в офіційному шлюбі прожила всього пару місяців. За словами Аліни, її вже екс-чоловік знайшов собі жінку постарше і багатше. Дівчина не приховує, вважає свого колишнього звичайним альфонсом.

Аліна Гросу з колишнім чоловіком
Аліна Гросу з колишнім чоловіком

Роман Полянський, який раніше теж був одружений і має дочку, допоміг пережити їй розлучення і зайняв своє місце в серці співачки. Перший час Гросу і Полянський приховували свої відносини. Однак зараз вони не приховують, що люблять один одного і живуть разом.

Аліна Гросу та Роман Полянський
Аліна Гросу та Роман Полянський

Нещодавно Аліна Гросу дала невеличке інтерв’ю за кулісами шоу “Співають всі! “, Де вона стала зірковим експертом. Аліна розповіла, як вони з Романом Полянським ділять побутові обов’язки і чим вона балує свого коханого.

“Звичайно, намагаюся встигнути все! І вдома я обов’язково готую для себе і Роми. Це може бути все, що завгодно: лазанья, пасти, солянки, борщі, зрази, киши “, – сказала Аліна.

Також артистка зізналася, що заради неї Полянський переїхав з Росії в Україну і вже домагається тут успіхів.

“Рома переїхав за мною в Україну і вже працює не тільки як актор, але і як режисер. Він встиг тут відзняти серіал, причому хороший, якісний, з шикарною командою “, – поділилася Аліна.

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею