Дружина Мірзояна Тоня Матвієнко поскаржилася на фінансові проблеми у війну: “Пропонували прибиральницею бути”

Author name 19 Серпня 2022 в 06:08

Поділитися статтею

Відома українська співачка Тоня Матвієнко виїхала від війни в Україні за кордон. Дружина Арсена Мірзояна разом із молодшою дочкою влаштувалася у Великій Британії.

Тоня Матвієнко завжди чесна перед своїми шанувальниками. У новому інтерв’ю для програми “ЖВЛ” на телеканалі 1+1 донька легендарної Ніни Матвієнко розповіла, що додому разом із донькою повернулася лише на місяць, а потім знову поїде за кордон, до Великобританії, де перечікує війну. Як виявилось, зірку наздогнали фінансові проблеми, адже зараз усі концерти благодійні, артисти нічого не заробляють, а в неї в сім’ї троє артистів – вона, чоловік Арсен Мірзоян та мама Ніна Митрофанівна.

Саме брак коштів став причиною, через яку Тоня не залишиться в Україні, до того ж молодшу дочку вже влаштували до школи у Британії. Як мільйони українських біженців Матвієнко живе в Англії за спонсорською програмою, а місцева родина надала їм половину будинку з окремою кухнею. За словами Тоні Матвієнко, її знань англійської недостатньо, тому вона ходить на курси і вже стала на облік до місцевого центру зайнятості, проте найпершу пропозицію про роботу зірка відхилила, бо запропонували працювати прибиральницею.

Вже пропонували прибиральницею бути, сказала – не можу, у мене алергія

, – зізналася Антоніна.

Тоня Матвієнко поскаржилася на фінансові проблеми під час війни
Тоня Матвієнко поскаржилася на фінансові проблеми під час війни

Але корони над головою у неї немає, за словами співачки, може настати момент, коли їй доведеться бути прибиральницею, бо треба заробляти в сім’ю гроші та допомагати літній матері:

У нас вдома три артисти, а концертів не існує платних, лише благодійні, і в мене ще старша дочка

, – поділилася Тоня Матвієнко.

Заради поїздки Тоні з донькою додому Арсен Мірзоян витратив останні на той момент гроші, щоб вистачило на квитки:

Просто навіть немає грошей літати один до одного

, – скаржиться зірка.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею