“Не пробачу коханому поганих слів за спиною”: Дорофєєва відверто поділилась проблемами у стосунках з колишнім

Author name 23 Вересня 2022 в 22:09

Поділитися статтею

Надя Дорофєєва в ексклюзивному інтерв’ю поділилася подробицями свого особистого життя. Так, артистка зізналася, що він ніколи в житті не вибачить колишньому коханому того, що він за її спиною говорив погано

Надія Дорофєєва – відома українська співачка, чиє ім’я буквально не сходить з перших шпальт ЗМІ після приголомшливої історії розлучення з Володимиром Дантесом та романом із Михайлом Кацуріним. Так, у березні артисти зізналися, що розлучаються, а через зовсім короткий проміжок часу в медіа почали з’являтися чутки про те, що Надя закрутила роман із найкращим другом сімейства Михайлом Кацуріним.

Історія виявилася заплутаною, адже Кацурін був одружений з Дашею, з якою, як виявилося, закрутив роман Вова Дантес. У публіки досі залишається багато питань з приводу романтичних стосунків Наді та Михайла, а тому журналісти не втомлюються випитувати у співачки дедалі нові подробиці.

Нещодавно Надя Дорофєєва стала учасницею рубрики “Без питань” від телепрограми “Життя відомих людей”, яка транслюється на каналі ТЕТ. У рамках шоу артистці поставили багато цікавих питань, які розкрили особистість Наді та допомогли її шанувальникам дізнатися про неї багато нового. Одним із таких питань став наступний: чого Дорофєєва ніколи в житті не зможе вибачити коханій людині?

Я ніколи не пробачу коханій людині поганих слів за спиною

– зізналася Надя Дорофєєва.

При цьому, відома українська співачка не уточнила, про кого вона говорила. Цим артистка залишила шанувальників у подиві і змусила розмірковувати: про кого ж таки Надя Дорофєєва розповідала, відповідаючи на запитання журналістів – про Володимира Дантеса чи Михайла Кацуріна?

Скріншот з міні-інтерв'ю Наді Дорофєєвої на YouTube
Скріншот з міні-інтерв’ю Наді Дорофєєвої на YouTube

Зазначимо, що окрім вищезазначеного питання Дорофєєва розповіла і про інші деталі особистого життя. Так, артистка зізналася, що щоранку вона любить ласувати свіжозавареним латте, а зараз вона найбільше сумує за своїми рідними.

Також тепер шанувальники Наді Дорофєєвої знають про те, що артистка вже давно не реагує на хейт – цю здатність у ній сформував десятирічний досвід роботи у шоу-бізнесі. Артистка також зізналася, що їй вдалося втілити в життя свою найбільшу мрію – вона змалку хотіла стати співачкою.

Журналісти запитали у Наді Дорофєєвої про те, за що їй найбільше соромно у своєму житті. Артистка чесно, але з гіркою усмішкою зізналася – їй соромно за костюми, які вона носила, поки була солісткою гурту “Время и Стекло”.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею