Хотіла бути схожою на першу дружину чоловіка: Настя Каменських розповіла, як голодувала заради схуднення

Author name 5 Червня 2020 в 22:06

Поділитися статтею

Настя Каменських
Настя Каменських

Співачка Настя Каменських поділилася одним з методів схуднення — артистка пробувала голодувати.

Українська співачка Настя Каменських останні кілька років регулярно намагається скинути зайву вагу і кардинально змінює свій спосіб життя — артистка стала завзятою спортсменкою і дотримується виключно правильного харчування.

Але грішила Настя й іншими, не зовсім корисними, способами схуднення. Про свій досвід “прощання” із зайвими кілограмами співачка відверто поділилася в особистому блозі.

Три роки тому Каменських потрапила в неприємну ситуацію — вона зламала ногу і була змушена залишатися вдома на тривалій реабілітації. Зрозуміло, спосіб життя артистки став абсолютно неактивним, що відбилося на вагах.

Після лікування у співачки був запланований концертний тур. Вона розуміла, що перед улюбленим слухачем потрібно бути красивою і стрункою. До того ж зайва вага заважає віддаватися на сцені на 100%, виконуючи складні танцювальні номери концертної програми.

Настя Каменских: до и после
Настя Каменських: до і після

Настя вирішила діяти радикально і зважилася на сувору дієту. Артистка вживала їжу тільки в чистому вигляді без солі і спецій і дуже маленькими порціями.

Такої дієти Каменських дотримувалася два місяці. За цей час вона завдала чималих збитків своєму організму — її постійно мучили головні болі.

“Увечері від голоду у мене так сильно боліла голова, що я не могла лягти спати. Боже, як мені було погано”, — зізналася виконавиця.

Постійне бажання поїсти і проблеми зі здоров’ям змусили співачку переглянути свої погляди на схуднення. Зараз вона дотримується тільки правильного харчування і регулярно тренується у спортивному залі.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею