Галкін розповів, як буде виховувати дітей після смерті мами – Пугачова може бути спокійна

Author name 16 August 2020 в 06:08

Поделитесь этой статьей

Максим Галкін з Лізою і Гаррі
Максим Галкін з Лізою і Гаррі

Максим Галкін дав велике інтерв’ю і в ньому ведуча підняла багато незручних питань, відповіді на які цікавлять всіх шанувальників його, Алли та їх сім’ї.

Нещодавно зоряна пара Пугачова-Галкін дали велике інтерв’ю Ірині Шихман, журналістці, яка веде YouTube-шоу «А поговорити?». Молоду блогершу запросили в родовий замок у селі Грязь.

Вхід в замок Галкіна і Пугачової
Вхід в замок Галкіна і Пугачової

З досадою Ірина повідомила, що по дорозі потрапила в пробку і запізнилася на цілих півгодини. Подумала, що інтерв’ю вже скасовано, але Максим її радо зустрів, відвів на кухню, де вже за накритим столом чекала господиня будинку Алла Пугачова, Ліза і Гаррі.

Була серйозна розмова про все на світі. Цікавою був відповідь на питання про сурогатне материнство. Максим розповів, що ніхто не знав про народження малюків. Сурогатна мама навіть не підозрювала, для кого виношує дітей, вони з Аллою ніколи з нею не спілкувалися.

Інтерв'ю Максима Галкіна у нього вдома
Інтерв’ю Максима Галкіна у нього вдома

Потім на кухні накривали стіл, а паралельно журналістка розпитувала, хто що любить з їжі, хто в домі готує.

Максим похвалився, що дружина відмінно готує, розповів, які у них традиційні сімейні страви, що вони з Аллою найбільше любили в дитинстві. Згадали пінку з варення, варене згущене молоко, домашні еклери. Діти дуже здивувалися, що банки згущеного молока могли вибухати при варінні. А Алла Пугачова похвалилася запеченої свининою, виявилося, вони з Максимом дуже люблять це м’ясо і часто його готують.

Алла Пугачова і Максим Галкін на кухні
Алла Пугачова і Максим Галкін на кухні

А потім ведуча ризикнула поставити делікатне питання – чи обговорюють вони з Аллою, як Максим виховуватиме дітей після смерті мами.

Максим на повному серйозі сказав, що так. Велика різниця у віці, звичайно, привід задуматися, що хтось піде раніше.

Я відчуваю відповідальність за сім’ю та дітей. Навіть подвійну відповідальність через нашу різницю у віці. Звичайно, ми обговорюємо цей варіант розвитку подій, – зізнався шоумен. – Алла часто говорить: «Я хочу встигнути їх чомусь навчити». Алла – неймовірна мати, найкраща з усіх.

А потім додав, що їхні діти ростуть в атмосфері абсолютної любові, без крику і лайки. Він обов’язково буде так виховувати Лізу і Гаррі все життя.

Ми сподіваємося, що Алла Пугачова житиме довго і при здоров’ї і ще погуляє на весіллях своїх двійнят.

https://www.instagram.com/p/B_AJotTH6Kn/?utm_source=ig_web_copy_link

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей