Медсестра Рита з «Інтернів» потрапила в секту і вигнала 14-річного сина з дому

Author name 23 Жовтня 2020 в 14:10

Поділитися статтею

Юлія Назаренко-Блага
Юлія Назаренко-Блага

43-річна актриса Юлія Назаренко-Блага – популярна актриса. Найбільш вона заповнилася роллю старшої медсестри Маргарити Корольової в комедійному серіалі «Інтерни».

Але зараз актрису частіше згадують не через її творчість, а зі скандалу, який вона створила особисто. Жінка потрапила в лапи секти і під їх впливом залишила своїх двох дітей без житла, а старшого сина, 19-річного Миколи взагалі вигнала з дому вже більше року назад. Тепер він живе у чужих людей. Хлопець прийшов на передачу Андрія Малахова «Прямий ефір» за 20 жовтня.

Микола Назаренко
Микола Назаренко

Юлія два рази була заміжня, від кожного чоловіка у неї є син – Миколі 19 років, Данилу 14 років. Але шлюби тривали не довше ніж 2-х років. Жінка сама піднімала дітей, батькам заборонила з ними спілкуватися.

Молода людина розповіла, що його мати років 6 тому потрапила підлогу вплив дуже дивною секти українки Софії Святодух. Ця жінка раніше працювала продавцем взуття, а тепер адепти вважають богинею.

Софія Святодух
Софія Святодух

Хлопець розповів, що мати його і брата постійно тягала на зібрання секти, там змушувала брати участь в дивних ритуалах і співах. Але коли він підріс, то виявився ходити на окультні обряди, просто вигнала сина з дому на вулицю. Він оселився у знайомих.

адепти секти
Адепти секти

Більш того, мати обманом змусила його переписати свою частину успадкованої від бабусі квартири, потім її продала і всі гроші віднесла в секту. Там їй за це додали другу частину прізвища – Благая, після чого вона поміняла паспорт.

Дорослий син плаче від відчаю
Дорослий син плаче від відчаю

У жінки багаторічний борг за квартиру і керуюча компанія подала в суд, через що без житла може залишитися і брат.

Андрій Малахов сказав, що під час зйомки цього випуску його команді неодноразово погрожували і всіляко перешкоджали в роботі.

Повністю програму можна подивитися тут .

Матеріали передачі передані до відповідних органів.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею