Пам’ятаєте маленького Енакіна Скайуокера з “Зоряних воєн”? Зараз акторові 31 рік і він серйозно хворий

Author name 3 November 2020 в 13:11

Поділитися статтею

Джейк Ллойд в дитинстві і зараз
Джейк Ллойд в дитинстві і зараз

Багато хто заздрить юним зіркам, які прославилися на весь світ своїм талантом ще в дитинстві, але мало хто думає про те, наскільки важко дитині витримати постійну увагу – можна спостерігати безліч прикладів того, як популярність згубна для підростаючої психіки.

Хтось із знаменитих дітей йде в тінь і пропадає з екранів, комусь вдається впоратися з переживаннями тільки шляхом шкідливих звичок.

Не став винятком з цього правила актор, який зіграв Енакина Скайуокера в перших «Зоряних війнах» – там майбутній темний володар був ще золотоволоса хлопчиком.

Маленький Енакін Скайуокер
Маленький Енакін Скайуокер

Роль виконав Джейк Ллойд, і ось днями з’явилася інформація про його серйозну хворобу.

Енакін Скайвокер
Енакін Скайвокер

Величезна популярність після виходу легендарної франшизи штовхнула Джейка до саморуйнування – не витримавши загальної уваги, він кинув творчий шлях і не став лікувати психологічну травму у професіоналів. Все закінчилося тим, що зараз колишній актор страждає від шизофренії.

Джорж Ллойд зараз
Джейк Ллойд зараз

Кілька років тому близьким ще вдавалося вмовити його приймати ліки, але через відмову від них стан 31-річного хлопця різко погіршився. Вся тяжкість положення стала очевидною після аварії, що сталася з вини Ллойда під час його нападу – його визнали загрозою для оточуючих і помістили в психіатричну лікарню.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею