Як живе Андрій Малахов і скільки він заробляє? Секрети найдорожчого телеведучого країни

Author name 3 Листопада 2020 в 22:11

Поділитися статтею

Скільки заробляє і як живе легендарний телеведучий і лице "Прямого ефіру" Андрій Малахов?
Скільки заробляє і як живе легендарний телеведучий і лице "Прямого ефіру" Андрій Малахов?

Його ім’я знають всі, хто хоч раз дивився російський телеканал. При чому будь-який, адже Малахов – перший телеведучий Росії, і працює на ТБ вже не один десяток років.

Природно, його доходи вже давно перевалили за мільйон. Він живе як справжній представник “вищого світу “, але робить вигляд, що близький до народу. Як же насправді живе Андрій Малахов? Скільки він витрачає і заробляє?

Трохи біографії

Андрій Малахов
Андрій Малахов

Народився майбутній телеведучий в Мурманської області в 1972 році. Добре вчився, закінчив школу з відзнакою і пішов в МГУ на журфак. Його теж закінчив з відзнакою і почав працювати за фахом. Починав тоді ще нікому невідомий Малахов з самих низів – з початку дев’яностих був сценаристом передачі «Вечірній Сергієм Алексєєвим», в 95-му році став головним редактором ранкового шоу, а вже на наступний рік, і наступні шість років вів програму “Добрий ранок “.

Андрій Малахов
Андрій Малахов

Вирішальним у долі Малахова стала “Большая стирка”

Телепередача дуже швидко стала популярною серед різних категорій глядачів. З тих пір проекти посипалися на Малахова – і бюджетні, і не дуже. Але сама присутність Андрія в якомусь шоу робило його приреченим на успіх.

Зараз Малахов веде шоу “Прямий ефір “.

Андрій Малахов
Андрій Малахов

Скільки отримує Андрій Малахов?

Він ніколи не любив афішувати свої доходи, тому тримає їх в найсуворішій таємниці. Ведучому «Пусть говорят» та інших програм на Першому каналі платять ставку 500-600 тисяч рублів. За приблизними підрахунками, щомісячний дохід Андрія Малахова становить близько одного мільйона рублів.

Андрій Малахов
Андрій Малахов

Також він може вести корпоративи або приватні закриті вечірки, за які йому на рахунок ще “капне ” від 200 до 500 тис руб.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею