Лідія Таран повернулася з робочої поїздки в США і привезла за собою хворобу: «Сиджу ізольована»

Author name 19 November 2020 в 20:11

Поділитися статтею

Лідія Таран
Лідія Таран

Відома українська телеведуча Лідія Таран нещодавно літала з робочою поїздкою в США, але вже зараз вона вдома. Подорож не обійшлася без втрат — зараз зірка ТСН хворіє.

На початку листопада американці обирали свого 46-президента, яким виявився Джо Байден. Йому діючий глава держави Дональд Трамп програв з невеликим відривом, хоча зараз він вимагає перерахунку голосів.

Телеканал 1+1 відправив в гущу подій героїню нашої сьогоднішньої статті, щоб вона висвітлювала для українців подробиці того, що відбувається в Штатах, а саме — в Нью-Йорку.

Лидия Таран на фоне Белого дома
Лідія Таран на фоні Білого дому

У вільний від роботи час Лідія не втрачала нагоди прогулятися по маршруту найпопулярніших визначних пам’яток. Більш того, вона встигла побувати і в інших містах Америки, влаштувавши собі міні-відпустку.

Через кілька днів подорожі Таран повернулася на батьківщину, де на неї з радістю чекала дочка від Андрія Доманського Василина. За словами теледіви, це був чи не перший раз, коли спадкоємиця скучила за мамою.

Лидия Таран с дочкой Василиной
Лідія Таран з донькою Василиною

Не можна не відзначити, що з урахуванням світової пандемії коронавірусу всю знімальну групу ТСН на чолі з Лідією регулярно перевіряли на COVID-19. На щастя, позитивних тестів не отримав ніхто, однак самопочуття героїні нашої сьогоднішньої статті почало погіршуватися. Про це вона розповіла у себе в Instagram.

«Я вже було повірила, що це корона, а виявилась — ангіна. Кого тепер налякаєш банальною ангіною? Навіть саму себе навряд чи. Але по факту сиджу ізольована», — написала зірка.

У коментарях прихильники побажали Таран скоріше одужувати і більше не хворіти.

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею