Анастасія Заворотнюк знялася у Андрія Малахова в програмі “Прямий ефір “

Author name 20 Листопада 2020 в 13:11

Поділитися статтею

Андрій Малахов запросив до себе на шоу Заворотнюк за 15 мільйонів рублів - персонал закрили в гримерках, щоб ніхто нічого не побачив
Андрій Малахов запросив до себе на шоу Заворотнюк за 15 мільйонів рублів – персонал закрили в гримерках, щоб ніхто нічого не побачив

Чутки про те, що Анастасія Заворотнюк пішла на поправку і скоро дасть велике інтерв’ю, з’явилися ще місяць тому, але ніяких підтверджень їм до цього часу не було.

Днями один з працівників павільйону імені Горького, де знімається програма “Прямий ефір ” з Андрієм Малаховим розповів, що до них приїжджала якась зірка, яку нікому не показували. При цьому, працівників павільйону попросили вимкнути смартфони, сидіти в гримерках і не виходити без дозволу, а ще охоронців на території знімального майданчика було в три рази більше, ніж зазвичай.

Про те, що до свого давнього друга Андрію Малахову на інтерв’ю приїхала Заворотнюк, журналістам повідомив один з працівників кіностудії

Андрій Малахов і Анастасія Заворотнюк
Андрій Малахов і Анастасія Заворотнюк

“Всім працівникам вказали на те, що слід сидіти у себе по кабінетах і робочих зонах, ні в якому разі не виходити нікуди не спитавшись, і взагалі варто вимкнути смартфони. Кого помітять за спробою щось рознюхати – звільнять з вовчим квитком. Взагалі , ми давно підозрювали, що до нас приїде Заворотнюк. Але її саму ніхто не бачив. Була тільки купа охорони і схвильований Малахов “, – йдеться в повідомленні працівника студії, який вирішив залишитися анонімним.

Також джерела стверджують, що Андрій Малахов неодноразово хотів записати Прямий ефір з “Моєї прекрасної нянею “, і був готовий віддати за це цілих 15 мільйонів рублів. Мабуть, раніше їй її стан не дозволяв прийти на зйомку.

Більше про трагічну долю моєї прекрасної няні Віки ви можете дізнатися в нашому спеціальному сюжеті на Ютуб-каналі “Одна хвилина “.

https://youtu.be/T2hkA9jI-bM

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею