Андрій Малахов оскандалився: ведцчого вимагають звільнити за непристойну поведінку в студії шоу «Прямий ефір» (Відео)

Author name 3 Грудня 2020 в 13:12

Поділитися статтею

Андрій Малахов
Андрій Малахов

Скандально відомий російський телеведучий Андрій Малахов попався на гарячому. Глядачі вимагають звільнити його за непристойну поведінку під час одного з випусків шоу «Прямий ефір».

Як пише Рамблер, в мережі розгорівся скандал, головним учасником якого став герой нашої сьогоднішньої статті — нібито у відкритий доступ злили компромат на шоумена.

Судячи з опублікованих кадрів, Малахов дозволив собі зайве, коли спілкувався з молодою гостею у сукні з відкритим декольте. У якийсь момент він поклав руку на бюст своєї співрозмовниці, на що та швидко зреагувала, вдаривши ведучого.

Більш того, ця ситуація потішила зал, а сам Андрій у відповідь на сміх глядачів посміхнувся і продовжив вести шоу як ні в чому не бувало.

Фрагмент, где Малахов распускает руки
Фрагмент, де Малахов розпускає руки
Фрагмент, где Малахов распускает руки
Фрагмент, де Малахов розпускає руки

Користувачі мережі, звичайно, обурилися поведінці шоумена. Одні жахнулися його нахабством і вседозволеністю, інші не розуміють, як це пропустили на федеральному каналі, а ось деякі вважають відео постановочним.

Втім, виявилося, що це дійсно несправжній запис «Прямого ефіру». Це кліп, а точніше, цілий фільм Любові Успенської на пісню «Люба всегда права», що висміює брудні ток-шоу, які заполонили телебачення. У ньому також знялися Стас П’єха, Михайло Єфремов, Глюкоза, Тимур Батрутдінов, Яна Кошкіна і не тільки.

Стас Пьеха, Глюкоза и Тимур Батрутдинов в клипе Успенской
Стас П’єха, Глюкоза і Тимур Батрутдінов в кліпі Успенської

За сюжетом у студію прийшла дівчина-ескортниця, яка заробляє на життя зустрічами з багатими чоловіками. Деякі експерти засуджують її, а інші стають на захист.

У підсумку з’ясовується, що у кожного з них теж є, що приховувати, тому в фіналі кліпу Любов демонстративно полила студію бензином і спалила її.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею