Христина Решетник разом з сім’єю повернулася з відпустки: тепер в трудові будні

Author name 11 January 2021 в 19:01

Поділитися статтею

Григорій Решетник та Христина
Григорий Решетник и Кристина

Дружина ведучого Григорія Решетника Христина, яка разом зі своєю сім’єю відпочивала на українському курорті Буковель, повернулася додому.

Вона відразу ж поспішила порадувати фанатів своїм відпочив зовнішнім виглядом.

“Ми повернулися до столиці. Дорога зі Львова була нелегкою – майже 2 години стояли в величезному заторі – купа аварій. Чому ж у нас так жахливо поводяться на дорогах. Чому за кордоном навіть на серпантині в горах жодної аварії не побачиш? Одне можу сказати – Бережіть себе і всіх, хто поруч.

Христина Решетник та Григорій Решетник
Христина Решетник та Григорій Решетник

Але давайте в понеділок про хороше – сьогодні ми чекаємо повернення наших хлопців з канікул. Так скучили по ним, не бачили 5 днів, а як місяць)))

Наобніматься і націлуватися – девіз нашого дня. Сподіваюся, у вас теж “, – написала Крістіна Решетник.

Нагадаємо, український телеведучий Григорій Решетник разом з дружиною Христиною і молодшим сином Олександром провели новорічні канікули у Львові. Повертаючись на автомобілі в Київ після закінчення відпустки подружжя кілька годин простояли в пробці. Про це 11 січня в Instagram розповіла дружина Решетника.

Однак відпочинок на українському курорті їм дуже сподобався. Особливо в умовах того, що зараз локдаун, і за кордон виїхати вельми проблематично.

У Буковелі та Львові вони регулярно публікували знімки звідти.

Відомо, що їх номер стояв від 50 тисяч гривень за добу – це за двох дорослих людей і трьох дітей.

Також недавно фанати засікли, що коляска Христини Решетник для новонародженої дитини коштує від 46 тисяч гривень, що теж дуже недешево.

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею