Актриса Олеся Жураковська: непроста доля талановитої людини

Author name 18 Січня 2021 в 17:01

Поділитися статтею

Олеся Жураковська
Олеся Жураковська

Мрія здійснилася, коли вона послухалася свою подругу і з її допомогою надійшла в Москві в ГИТИС. Так почала формуватися майбутня актриса.

Перша роль Олесі Жураковської була зіграна в кінофільмі “Крепостная”.

Олеся народилася в Києві.

 "" Її мама і тато не були пов’язані зі світом кіно. У школі Олеся вчилася на відмінно. Після закінчення восьми класів вона надходить до технікуму. Олеся вибрала просту професію, яка була всюди жадана.

 "" Коли вона вчилася в технікумі, Олеся підробляла і викладала в танцювальному гуртку. Також вона ще підробляла на підтанцьовуванні у відомих артистів.
Олеся дуже мріяла стати актрисою, але у неї не було можливостей.

 "" Мрія здійснилася, коли вона послухалася свою подругу і з її допомогою надійшла в Москві в ГИТИС. Так почала формуватися майбутня актриса.
По закінченню театрального училища, Олесі запропонували попрацювати відразу в декількох театрах. Її вибір припав на театр ім. Єрмолової.

Олеся Жураковська виходить потім заміж за бізнесмена. Чоловік виявився дуже ревнивим і їй довелося розпрощатися з театром. Але Олеся не могла без улюбленої роботи та тому вона розлучилася з чоловіком. Після вона повернулася в Україну.

На Батьківщині вона влаштувалася на роботу в драматичний театр. Керівнику вона відразу сподобалася як актриса. Працювала вона вже тривалий час в театрі, але з огляду на те, що грошей не вистачало, Олеся підробляла шиттям одягу. Через деякий час вона купила свій перший автомобіль.

 "" І у 2003 році їй запропонували роль у фільмі “За двома зайцями”. Це був старт в її кіно кар’єрі. Після цього багато режисерів почали запрошувати її зніматися в їхніх фільмах. Таким чином Олеся домоглася свого і стала грати головні ролі в кіно. Далі була участь у комедії “Острів”.

Зараз Олесеві 47 років. У неї немає дітей і вона незаміжня. Хоча Олеся зізналася, що вона зустрічається з коханою людиною, але укласти барк вона ще не дозріла.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Тіна Кароль – українська наступниця Алли Пугачової

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею