Григорій Решетник з дружиною “уклали” новонародженого сина в 10 тисяч гривень: не соромно і людям показати

Author name 19 January 2021 в 18:01

Поділитися статтею

Григорій Решетник з дружиною
Григорій Решетник з дружиною

Незмінний ведучий реаліті-шоу “Холостяк” Григорій Решетник не економить на сім’ї. Його дружина Христина похвалилася новим ліжечком для новонародженого сина.

Щасливе подружжя не стало приховувати від шанувальників радісну новину про поповнення. В кінці листопада 2020-го у Решетників народилася третя дитина. Як би фанатам не хотілося, щоб це була дівчинка, у пари знову з’явився син, якого вони назвали Сашком. Також Христина і Григорій виховують двох старших синів — Ваню і Діму.

Семья Решетников в полном составе
Сім’я Решетників в повному складі

Поки шоумен знімається в нових телепроектах, його дружина розвиває особистий блог в Instagram, де у неї вже більше двохсот тисяч підписників. Не кожен її пост присвячений дітям, тим не менш, більша частина з них все ж про виховання. Втім, у Христини є чому повчитися, адже вона відмінно справляється з хлопчиками без допомоги няні.

Григорій і Христина Решетник
Григорій і Христина Решетники в очікуванні третьої дитини

На цей раз дружина Решетника показала пеленальний комод і ліжечко від українського виробника “Верес”, якими вони з Григорієм обзавелися перед народженням Саші.

Редакція Одна минута зв’язалася з компанією, щоб дізнатися, у скільки парі обійшлася дитячі меблі — в цілому майже в 10 тисяч гривень, не рахуючи постільного комплекту. За мірками зірок це досить скромно, але при цьому зі смаком.

Скриншот из Инстаграма Кристины Решетник
Скріншот з Інстаграму Христини Решетник

Свою публікацію Христина супроводила корисною порадою для молодих батьків:

“Коли з’явився в сім’ї наш первісток Ваня, я перший перший місяць падала з ніг, не спала, постійно щось робила, чимось займалась. Чому так? Ніхто не знає! Бо насправді дитина перший місяць практично більшість часу спить, хоч неспокійно, але все одно спить. Задіяні тоді були всі біля Вані — і бабуся, і Гріша. Коли вже зараз третя дитина, розумієш головне правило — за будь-якої можливості теж відпочивай”.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею