Валентині Теличкина 76 років: як виглядає і живе знаменита актриса

Author name 9 Лютого 2021 в 17:02

Поділитися статтею

Валентина Теличкина
Валентина Теличкина

Буквально недавно в соцмережах з’явилася фотографія Валентини Іванівни Теличкина. Це фото розмістив в соціальних мережах її колега.

Валентина Іванівна Теличкина відсвяткувала своє день народження 10 січня. Їй вже 76 років. Прекрасна і талановита актриса, яка багатьом подобалася за ролями у фільмах колишнього Радянського Союзу.

І попри похилий вік Валентиною Іванівна продовжує зніматися в кіно. Однак вона не публічна людина і публіка її бачить дуже рідко.

Вона приділяє увагу своїм колегам мінімальну кількість часу. Валентина Іванівна більше часу проводить з близькими людьми. Вона любить і цінує їх.
Який стала колишня красуня і прекрасна жінка, а також талановита артистка.

 "" Буквально недавно в соцмережах з’явилася фотографія Валентини Іванівни Теличкина. Це фото розмістив в соціальних мережах її колега. Шанувальники її таланту і просто цікавляться люди констатували, що Валентина Іванівна сильно постаріла. Це об’єктивна реальність, адже їй виповнилося недавно 76 років.

 "" Коментарі, які залишили користувачі соцмереж, говорили:

“Валентина Іванівна вже не та і видно, що вона сильно здала”.
“Досить сильно постаріла”.
“У молоді роки блищала красою”.

“Що ви хочете час невблаганно”.
“Роки йдуть і ніхто в старості не молодіє”.
“Але ж вона ще знімається в кіно, пора їй вже і відпочити”.

Незалежно від віку найголовніше, щоб була молода душа. Важливе значення звичайно має здоров’я і близьке оточення. І то як родичі до неї відносяться.

З її працездатністю не дивно, що вона дотепер продовжує зніматися в кінофільмах. І те, що її запрошують грати різні ролі говорить про талант актриси.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею