Таїсія Повалій зізналася, що вийшла заміж заради квартири: фіктивний шлюб з Ігорем Ліхутою

Author name 10 February 2021 в 16:02

Поделитесь этой статьей

Таїсія Повалій
Таїсія Повалій

Відома співачка Таїсія Повалій поділилася сокровенним – розповіла, як їй насильно довелося вийти заміж через квартиру.

На початку свого зоряного шляху Таїсія була дуже бідна, і у неї навіть не було свого житла (не те, що зараз – ціла вілла на туристичних островах). Коли Повалій почала сама жити і поїхала в українську столицю, довелося жити з першим чоловіком Володимиром Повалій.

Все б нічого, але Таїсії довелося жити не просто удвох з батьками, а з усім сімейством свого тодішнього чоловіка

Таїсія та Володимир Повалій
Таїсія та Володимир Повалій

Довго так починаюча зірка не змогла терпіти, і кинула Володимира. Аргументувала це тим, що було складно уживатися зі старшим поколінням в одній квартирі – довели побутові сварки.

Пізніше артистка розповідала, що відчувала в той момент, коли зважилася піти від першого чоловіка:

“Потім я захотіла піти з цієї сім’ї, тому що ставлення батьків мого першого чоловіка не завжди було коректним. Я не засуджую їх – важко, коли дві сім’ї тісняться в таких умовах “.

Коли в житті Таїсії Повалій з’явився другий чоловік Ігор Ліхута, ніхто з них і не подумував про те, щоб узаконити стосунки

Таїсія Повалій та Ігор Ліхута
Таїсія Повалій та Ігор Ліхута

Незадовго після цього співачка Повалій вже була відома, адже здобула перемогу на “Слов’янському базарі “. Тодішній уряд запропонувало новоспеченої артистці кімнату в готелі, а пізніше мер Києва дав їй окрему квартиру.

“За законом мені з сином була покладена двушка, а якби у мене був чоловік, навіть трійка “, – пояснила артистка. “І я була змушена запропонувати Ігорю одружитися зі мною. Якби не запропонувала, може, ми б до сих пір не були б одружені. Можна сказати, що наш шлюб починався як фіктивний – заради житлоплощі “, – згадала вона.

Зараз Таїсія Повалій проводить багато часу в Іспанії, де 11 років тому придбала віллу, і згадує ті часи, коли доводилося тіснитися з мамою колишнього чоловіка в маленькій квартирці і терпіти незручності.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей