Любов зла! Топ-10 наших пар, які знайшли половинку значно старше або молодше і щасливо живуть (Відео)

Author name 14 February 2021 в 08:02

Поділитися статтею

Вік не перешкода - пари шоу бізнесу з величезною різницею
Вік не перешкода – пари шоу бізнесу з величезною різницею

Особисте життя знаменитостей, яких щодня крутять по телевізору, нерідко чомусь приваблює публіку навіть більше, ніж їх творча діяльність.

Звичайно, цікаво хто з ким живе, у кого є вдома скандали, через що вони, і що незвичайного є в чужого особистого життя.

А зіркові пари ще і доливають масло в вогонь, додаючи величезну різницю у віці між партнерами, сурогатне материнство, зради і скандали, а також багато чого іншого. У цій статті ми вирішили розповісти вам про Топ-пар нашого шоу-бізнесу, про які точно можна сказати – це любов не за шаблоном. І мова піде не тільки про Максима Галкіна і Алли Пугачової.

Любов зла! ТОП 10 пар шоу-бізнесу з величезною різницею у віці – як вони уживаються?

Юлія Висоцька та Андрій Кончаловський

Юлія Висоцька та Андрій Кончаловський
Юлія Висоцька та Андрій Кончаловський

Юлія Висоцька та Андрій Кончаловський познайомилися 25 років тому на фестивалі «Кінотавр», де режисер відразу ж закохався в акторку і заради неї залишив свою сім’ю. У 1998 році Кончаловський і Висоцька зіграли весілля. У подружжя двоє дітей: дочка Марія, яка народилася в 1999 році, і син Петро, що з’явився на світ в 2003-му. Два роки тому, 20 січня, пара вирішила обвінчатися через 20 років шлюбу. Цікаво, що ні Андрія, ні Юлію не збентежило, що Висоцька на 36 років молодша за свого обранця, і взагалі починала зі статусу коханки.

Але всі ці кліше і пересуди відійшли на другий план – ця сім’я вважається однією з найміцніших в Росії. Їх не зруйнувала навіть страшна трагедія, яка трапилася в 2013 – тоді вся сім’я потрапила в ДТП. Старша дочка Маша Кончаловская до сих пір не вийшла з коми після тієї аварії.

Євген Петросян і Тетяна Брухунова

Тетяна Брухунова і Євген Петросян
Тетяна Брухунова і Євген Петросян

В кінці 2019 року всі ЗМІ країни стали пістрявити заголовками – 74-річний Євген Петросян одружився на 30-річній Тетяні Брухуновой. Ви запитаєте – Петросян? Який? Так, той самий гуморист Євген Петросян, який 32 роки був одружений на своїй колезі Олені Степаненко, але вирішив переключити свою увагу на молоду помічницю.

В кінці 2019 року молода асистентка Петросяна Тетяна Брухунова з’явилася в програмі «Ексклюзив», де вперше відверто розповіла про стосунки з Євгеном Вагановича. На запитання ведучого про те, чому вона повела гумориста з сім’ї, Тетяна відповіла, що «відводити його було нізвідки», а датою початку відносин назвала 2013 рік, тобто, коли Петросян ще був одружений з Оленою Степаненко. Тоді ж Брухунова засвітила кільце на безіменному пальці.

Костянтин Меладзе і Віра Брежнєва

Віра Брежнєва і Костянтин Меладзе
Віра Брежнєва і Костянтин Меладзе

Костянтин Меладзе і Віра Брежнєва. Різниця у віці цієї пари – 21 рік. Свій роман вони тривалий час приховувала від настирливих очей публіки.

Чутки про їхній роман з’явилися ще тоді, коли Віра була солісткою групи “ВІА Гра “, продюсером якого був Меладзе. Однак співачка завжди запевняла, що між ними тільки робочі відносини. Згодом пара перестала приховувати свій роман, а восени 2015 року вирушила до Італії, щоб зіграти весілля.

Їх пару можна було б вважати ідеальною, якби не одне “але ” – два роки тому пішов слух, нібито Меладзе кидає Віру Брежнєву заради молодої та перспективної віагрянки Еріки Герцег. Але інформація не підтвердилася.

Більше про зіркових парах, які зруйнували стереотипи любові, дивіться в нашому відео!

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею